Aicinām īpaši ģimenes ar bērniem un seniorus piedalīties bezmaksas orientēšanās apmācībās

.

OrientesanasCarnikavas novada pašvaldība piedāvā visiem interesentiem, īpaši ģimenēm ar bērniem un senioriem, piedalīties orientēšanās apmācību ciklā, kas nu jau vairākus gadus tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/046 "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Carnikavas novadā" ietvaros.

Aicinām izteikt viedokli un priekšlikumus par Carnikavas apkaimi un tās uzlabošanu

.

vieda carnikava logo8. jūnijā notika pirmā iedzīvotāju tiešsaistes tikšanās “Ceļā uz viedumu Carnikavā”, lai izvērtētu Carnikavas apkaimes stiprās īpašības un vērtības, apzinātos un diskutētu par izaicinājumiem, ar kuriem saskaras vietējā teritorija un tās iedzīvotāji. Drīzumā notiks otra – klātienes – tikšanās, un Carnikavas apkaimes SVID analīzes apkopojums. Bet līdz tam aicinām vietējos iedzīvotājus iesaistīties un izteikt savas domas, vērtējumu un priekšlikumus, lai kopīgiem spēkiem uzlabotu Carnikavas apkaimes dzīvotspēju!

Iepazīsti jauno dabas parka lietotni, 4.maijā piedaloties "Piejūras patriotiskajās spēlēs"!

.

Piejura plakats28apr jaunsLIFE projektā “Piekrastes biotopu aizsardzība dabas parkā “Piejūra” ir izveidota lietotne dabas parka apmeklētājiem, kurā pieejama plaša un daudzveidīga informācija par dabas parku. Lietotne atrodama un lietojama saitē karte.dabasparkspiejura.lv. Iepazīstiet to, 4. maijā piedaloties "Piejūras patriotiskajās spēlēs"! Pieteikšanās spēlēm līdz 2.maijam.

28. un 29. aprīlī aicinām piedalīties Ādažu novada Attīstības programmas un aktualizētās Stratēģijas 1.redakciju publisko apspriešanu sanāksmēs!

.

FB bilde 1024Jau vairākkārt vēstīts, ka līdz 21. maijam rit publiskā apspriešana par Ādažu novada attīstības dokumentiem. Tie ir pieejami mājaslapā ŠEIT, un jau 28. (15.00) un 29. aprīlī (18.00) tiešsaistē “Zoom” platformā notiks publiskās apspriešanas sanāksmes par Ādažu novada Attīstības programmas un aktualizētās Stratēģijas 1.redakciju. Abām sanāksmēm obligāti iepriekš jāreģistrējas!
Share on Facebook Tweet