Drukāt

Carnikavas pamatskolas rekonstrukcija

.

2020. gada gada 7. jūlijā starp Carnikavas novada domi un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) parakstīta vienošanās Nr. 8.1.2.0/17/I/032 grozījumi Nr. 2 par Carnikavas pamatskolas pārbūvi un paplašināšanu. Tā paša gada 4. decembrī Carnikavas novada dome ar būvniecības firmu SIA “Newcom Construction” parakstīja līgumu par pamatskolas rekonstrukciju.

Projekta izmaksas bez iekārtojuma ir 8 883 868,62 eiro bez PVN.

cp 3D sans uzraksts 300

 

Skolā būs vismaz 30 klases 660 skolēniem, 43 kabineti, bibliotēka ar kluso lasītavu, gaiteņi ar plašām atpūtas zonām. Skolas iekšpagalmā paredzēta āra klase mācībām un rotaļu laukums, pie skolas - velonovietnes un elektroskūteru uzlādes vietas.
 
Carnikavas pamatskolā būs Latvijā pirmā multifunkcionālā zāle, eksakto mācību priekšmetu korpuss ar dabaszinātņu mācību kabinetiem, mācību virtuvi, darbnīcu, divām datorklasēm, fizikas un ķīmijas laboratoriju, mācību platformu uz jumta un mācību kabineti,kuros ar nelielām skolēnu grupām darbosies logopēds, karjeras konsultants un speciālais pedagogs.
 
Kabineti skolas ēkā tiks aprīkoti ar interaktīviem ekrāniem, gaiteņos tiks izbūvēts displeju tīkls un katram skolēnam būs slēdzams individuāls skapītis.

cp 3D sans

 

cp 3D augsa 

 

eraf izgriezts

 

Share on Facebook Tweet