Turpinās papildu pieteikšanās bērnu un jauniešu vasaras nometnēm

.

berni nometne 800Aicinām pieteikt bērnus un jauniešus uz brīvajām vietām pašvaldības līdzfinansētajās vasaras nometnēs!

Vēl ir pieejamas vietas sekojošās nometnēs:

"SPORTS man LIKE" - 3 brīvas vietas (8-14 gadi);
"MEŽA LEĢENDAS" - 4 brīvas vietas (8-14 gadi);
"Spārnotais divritenis Nr.2" - 3 brīvas vietas (10-12 gadi);
deju nometnē “D-darbība, E-erudīcija, J-jautrība, A-atpūta“ - 1 brīva vieta "(10-15 "Atpūta Smiltenē" - 6 brīvas vietas (7-15 gadi).

Pieteikties nometnēm var ŠEIT. Pieteikšanās līdz 20. jūnija plkst. 22.00.

Ar nometņu sarakstu var iepazīties ŠEIT.

Vēršam uzmanību, ka 27.maijā Ministru kabineta 09.06.2020. noteikumos Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” tika veikti grozījumi attiecībā uz nometņu organizēšanu. Valdības lēmums paredz, ka bērnu nometnes atļauts rīkot no 14. jūnija, vienā grupā uzņemot ne vairāk kā 20 dalībniekus un ievērojot virkni drošības nosacījumu.

Informējam, ka abas Latvijas bērnu un jauniešu sporta asociācijas rīkotās nometnes ir atceltas (“Bērnu vieglatlētikas olimpiskā nedēļa”, kas bija plānota no 14.06.-20.06.2021. un “Vispārējās fiziskās sagatavotības (VFS) sporta nometne", kas bija plānota no 28.06.-07.07.2021.).

Kā jau vēstīts iepriekš, uz līdzfinansētajām vietām var pieteikt Carnikavas novadā deklarētus bērnus un jauniešus. Kalendārajā gadā līdzfinansētā vieta tiek apstiprināta tikai vienā nometnē, tāpēc aicinām bērnus un viņu vecākus kārtīgi izvērtēt, kuru nometni bērns labprātāk apmeklētu. Par pārējām interesējošām nometnēm lūdzam interesēties personīgi pie nometņu vadītājiem.

Pieteikumi tiks izvērtēti un līdzfinansēta dalība nometnē tiks piešķirta šādā prioritārā secībā:
1) novadā deklarētiem bērniem ar īpašām un/vai speciālām vajadzībām (ja izvēlētās nometnes organizators piedāvā šādu iespēju) un maznodrošināto vai trūcīgo ģimeņu bērniem;
2) novadā deklarētiem bērniem no daudzbērnu ģimenes (trīs un vairāk bērni), kuru vismaz viena vecāka dzīvesvieta ir deklarēta Carnikavas novadā;
3) novadā deklarētiem bērniem, kuru vismaz viena vecāka dzīvesvieta ir deklarēta Carnikavas novadā;
4) rindas kārtībā pārējiem novadā deklarētiem bērniem.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Carnikavas novada domes Izglītības nodaļas vadītāju Aiju Kalvāni pa tālr. 26544669 vai rakstot uz e-pastu .

Share on Facebook Tweet