Carnikavas džudo turnīrā – cīņas spars un patiesas emocijas

.

Sports dzudo 800x597Aizvadītajā nedēļas nogalē Carnikavā norisinājās „Jaungada džudo turnīrs", kurā piedalījās gandrīz 400 dalībnieku no divdesmit Latvijas un viena Lietuvas sporta kluba.

Dažāda vecuma zēni un meitenes cīņas laukumā rādīja milzīgu cīņas sparu. Patiesas emocijas varēja vērot gan pašu dalībnieku sejās, gan viņu vecākos un treneros.

Viskuplāk pārstāvēta bija „V.Zeļonija džudo skola" ar 78 dalībniekiem, kuri izcīnīja 29 medaļas, iegūstot otro vietu klubu kopvērtējumā izcīnīto medaļu ziņā. Pirmā vieta – klubam „Lido" ar 34 medaļām no 68 dalībniekiem. Trešajā vietā ierindojas Pierīgas Bērnu Jaunatnes sporta skola, kur 38 dalībnieki kopsummā spēja izcīnīt 24 medaļas, savukārt Jelgavas Bērnu Jaunatnes sporta skola, kuru pārstāvēja 28 sportisti, izcīnīja 14 medaļas. Carnikavas novadu šajā turnīrā pārstāvēja seši sportisti, un tika iegūta viena medaļa – otrā vieta Jānim Lejam (2007.dz.g.).

„Kopumā esam aizvadījuši augsta līmeņa turnīru, par kuru esam saņēmuši labas atsauksmes gan no treneriem, gan sportistu vecākiem. Paldies Latvijas džudo federācijai par profesionāliem tiesnešiem un sacensību aparatūru. Paldies sacensību dalībniekiem, kuri šajā aukstajā nedēļas nogalē mēroja tālo ceļu no Alūksnes, Ventspils un pat no Lietuvas", tā Jaungada džudo turnīru Carnikavā komentē Carnikavas sporta centra vadītājs Roberts Raimo.

Sacensību bildes var apskatīt: ŠEIT

Informāciju sagatavoja:
Ieva Kozlovska
Carnikavas sporta centrs
Tālr. +371 29561366
E-pasts:

Share on Facebook Tweet