Piejūras tautas pavasara riteņbrauciens 26.maijā – piedalies!

.

Ritenbrauksana1Turpinās dalībnieku pieteikšanās tradicionālajam Carnikavas Piejūras tautas pavasara riteņbraucienam, kas notiks 26. maijā. Sacensību organizatori – Carnikavas sporta centrs – prognozē, ka uz šīm sacensībām ieradīsies vairāk nekā 450 riteņbraucēju no visas Latvijas.
 
Pieaugušajiem kalnu riteņbraucējiem būs iespēja pārbaudīt savus spēkus divās distancēs – „Port Hotel sporta meža aplis", kura garums ir 21 km vai „MacCoffee tautas meža aplis", kurš ir 15 km garš. Abas šīs meža distances ved pa carnikaviešu iecienītām tēlainām piejūras meža takām un celiņiem.
Savukārt „Lāsēns bērnu" distances, kurās atbilstoši savai vecuma grupai bērni varēs mēroties spēkiem riteņbraukšanā ar saviem vienaudžiem, tradicionāli tiks organizētas Carnikavas sporta kompleksa stadionā.
 
Piejuras ritenbrauciens 26 maijs
 
Šoreiz Carnikavas sporta centrs, sadarbībā ar sacensību atbalstītājiem sarūpējis īpaši bagātīgu balvu fondu – visi distances „Port Hotel sporta meža aplis" dalībnieki saņems atlaides viesnīcas „Port Hotel" pakalpojumiem. Sieviešu grupu uzvarētājas saņems solāriju abonementus no „Blue Box", dāvanas no „Rexona", savukārt, vīriešu grupu uzvarētāji – abonementus no fitnesa kluba „F1". Tāpat balvas stiprā dzimuma uzvarētājiem ir sarūpējis ilggadējais sacensību atbalstītājs – auto preču tirgotājs „AD Baltic". Tautas meža apļa distances uzvarētāji saņems balvas no „MacCoffee", E-bike un Isostar. Kā parasti, balvas no „Lāsēns" saņems visi bērnu distanču dalībnieki, un uzvarētājus šajās distancēs sveiks arī „Skrīveru Saldumi". Šī ir pirmā reize, kad Carnikavas sporta centra rīkotajām sacensībām ir informatīvais atbalstītājs – „TV Spektrs", kas liecina, ka Carnikavas sporta pasākumi kļuvuši interesanti arī medijiem.
 
Riteņbraukšanas sacensības Carnikavā, kuras ik gadu tiek organizētas pavasarī un rudenī kļuvušas populāras tālu aiz Carnikavas novada teritorijas. Tā, piemēram, uz pagājušā gada sacensībām bija ieradušies kalnu velosporta cienītāji pat no Līvāniem, Dobeles un Saldus.
 
„Carnikavas Piejūras tautas pavasara riteņbrauciens" ir labākais veids, kā visai ģimenei aktīvā, sportiskā un jautrā atmosfērā pavadīt saulainu nedēļas nogali.
Piesakieties elektroniski un uz tikšanos Carnikavā!
 
Informācija par sacensībām, sacensību nolikums un dalībnieku iepriekšējā pieteikšanās: www.sports.carnikava.lv
 
Informāciju sagatavoja:
Ieva Kozlovska
Carnikavas sporta centrs
Tālr. +371 29561366
E-pasts:
Share on Facebook Tweet