Sveic aizvadītā gada veiksmīgākos novada sportistus

.

sporta laureats15. februārī Carnikavā notika gada lielākais sporta pasākums – „Carnikavas sporta laureāts 2012", kurā jau tradicionāli ar naudas balvām tika apbalvoti aizvadītā gada labākie novada sportisti un viņu treneri.

Godināti tika arī sportiskākie novada deputāti, populārākie sportisti un labākie treneri, kurus Carnikavas novada iedzīvotāji noteica iepriekš organizētā interneta aptaujā.

Kopumā apbalvojuma raksti un naudas balvas tika pasniegtas piecdesmit vienam sportistam un četriem treneriem. Kopējais naudas balvu fonds - 4620 lati. Aizvadītā gada sezona ļoti veiksmīga bijusi novada džudistiem un citiem cīņas sporta veidu pārstāvjiem – godalgotas vietas iegūtas gan Latvijas čempionātos, gan labi rezultāti sasniegti pasaules līmeņa sacensībās.

Novada domes priekšsēdētājas vietniece Genovefa Kozlovska kopumā sveica septiņpadsmit novada cīņas sporta veidu sportistus, pasniedzot atzinības rakstus un naudas balvas. Tāpat arī novada orientieristi ar labiem panākumiem startējuši un novada vārdu popularizējuši gan valsts mēroga, gan pasaules līmeņa sacensībās. Novada domes priekšsēdētāja Daiga Jurēvica paldies par to teica piecpadsmit orientēšanās sporta veida pārstāvjiem, tostarp ilggadējai orientēšanās trenerei Tamārai Kosmačevai.

Aizvadītā gada sezona labiem panākumiem bagāta bijusi arī mūsu riteņbraucējiem – Justīne Brūvere un Toms Skujiņš ieguvuši trešās vietas Latvijas čempionātos, savukārt spēcīgākais novada triatlonists Raimonds Garenčiks izcīnījis pirmo vietu starptautiskajās sacensībās triatlonā. Jāsaka, ka R.Garenčikam aug laba maiņa, jo deviņgadīgais Patriks Legzdiņš pagājušā sezonā izcīnījis 3.vietu Latvijas čempionātā, savukārt 6.klases skolnieks Edgars Galimžanovs – 3.vietu Latvijas čempionātā akvatlonā.

Mūsu novada lielākie maratona skrējēji – Lūšu ģimene pagājušā gadā ar labiem panākumiem turpināja startēt dažādos skriešanas maratonos. Ināra Lūse aizvadītajā skriešanas sezonā uzvarēja visos Latvijas maratonos un atveda zelta medaļu arī no starptautiskajām sacensībām. Liels prieks par divām mūsu novada kērlingistēm Unu Ģērmani un Daci Munču, kuras Latvijas izlases sastāvā pagājušā gada novembrī izcīnīja Eiropas čempionu titulu kērlingā.

Tāpat mēs priecājamies par mūsu novada aktīvajām pensionārēm, kuras piedalījās Latvijas čempionātā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kurās Valentīna Kijna ieguva pirmo vietu, bet Veronika Raudive otro vietu. Pateicoties Miglānu ģimenei, Carnikavā tagad zina kas ir petanks, jo tieši viņi pagājušā gadā uzvarēja Latvijas čempionātā petankā. Tāpat arvien populārāks Carnikavā kļūst jāšanas sports – Marina Žagata pagājušā gadā ieguva pirmo vietu Latvijas čempionāta kausa izcīņā.

Pateicoties jāšanas sporta entuziastiem, šogad pirmo reizi Carnikavā notiks arī „Carnikavas kauss" jāšanas sportā. Par to visu paldies sportistiem teica un pateicības rakstus pasniedza pašvaldības izpilddirektors Imants Pastors.

Pagājušā gada nogalē Carnikavas sporta centrs organizēja iedzīvotāju interneta aptauju ar mērķi noskaidrot populārākos novada sporta notikumus, sportistus, sporta spēļu komandas un sportiskākos deputātus. Kopumā šajā aptaujā piedalījās 216 novada iedzīvotāji un šīs aptaujas rezultāti ir sekojoši:
- Labākā Carnikavas novada sportiste 2012.gadā – Ināra Lūse;
- Labākais Carnikavas novada sportists 2012.gadā – Juris Kozlovskis;
- Labākais Carnikavas novada treneris 2012.gadā – Ģirts Lūsis;
- Labākā sporta spēļu komanda 2012. gadā Carnikavas novadā – florbola komanda „Carnikava";
- Sportiskākais Carnikavas novada deputāts 2012.gadā – Daiga Jurēvica;
- 2012.gada sporta notikums Carnikavā – Latvijas Pašvaldību sporta diena;
- Populārākais sporta veids Carnikavā 2012.gadā – florbols;
- Populārākais Carnikavas novada basketbolists 2012.gadā – Kristaps Briedis.

Īpašu balvu par mūža ieguldījumu sportā Carnikavas sporta centra vadītājs Roberts Raimo, pasniedza pamatskolas skolotājai Birutai Reidei, kurai šogad aprit trīsdesmit pieci gadi, kopš viņa strādā par sporta skolotāju Carnikavas pamatskolā.

Carnikavas novada dome un Carnikavas sporta centrs saka milzīgu paldies visiem novada sportistiem, treneriem, brīvprātīgajiem sporta entuziastiem, sporta atbalstītājiem par viņu ieguldīto darbu piedaloties sacensībās, tās organizējot un popularizējot Carnikavas novadu kā aktīvu, sportisku pašvaldību gan Latvijas, gan pasaules mērogā!

FOTOGALERIJA

Ieva Kozlovska
Carnikavas sporta centrs
Tālr. 29561366
E-pasts:

Share on Facebook Tweet