FOTO: Jāņa Rituma gleznu izsole 5. aprīlī

.

Janis Ritums7. marta vakarā tautas nama „Ozolaine" lielā zāle burtiski uzziedēja, jo tika atklāta Jāņa Rituma gleznu izstāde „Krāsu simfonija". Izstādes atklāšanas svētki bija kupli apmeklēti kā no mūsu novadniekiem, tā tuvāk un tālāk braukušiem mākslinieka draugiem. 
 
J.Rituma gleznu izstādi ikviens aicināts aplūkot tautas namā vēl līdz 4. aprīlim, kā arī 5. aprīlī plkst. 12.00 ierasties uz darbu izsoli!
 
„Ļoti iesaku visiem iegriezties Ozolainē, lai izbaudītu mākslas darbu izstādi un varbūt noskatītu arī kādu gleznu, kas varētu krāšņot jūsu māju. Darbi ir ļoti dzīvīgi un krāsaini," stāsta tautas nama Ozolaine vadītājs Imants Vekmans.
 
izstade2
 
Tikpat možs un starojošs ir arī gleznu autors Jānis Ritums. I.Vekmans stāsta, ka apbrīnas vērts ir viņa dzīves gājums, kurā pieredzētas arī DP (displaced persons jeb „pārvietoto personu") nometnes Vācijā, dzīve ASV. Ievērojamu laiku J. Rituma dzīvesvieta ir tepat Garciemā. Ar mākslinieka dzīvesstāstu saistoši un aizraujoši var iepazīties Elitas Pētersones grāmatā „Ritums. Būvnieks un gleznotājs".
 
„Nepalaidiet garām izstādi, jo laiks skrien ātri. Tiekamies Ozolainē!" aicina I.Vekmans.
 
Share on Facebook Tweet