Izsludināts mūzikas menedžmenta konkurss jauniešiem "Otrpus skatuvei"

.

otrpusskatuvei logo 800Latvijas Kultūras koledža (LKK) izsludina pieteikšanos konkursam "Otrpus skatuvei", un tajā aicināti pieteikties jaunieši vecumā līdz 25 gadiem. Pieteikšanās konkursa pirmajai kārtai notiks līdz šī gada 17. martam.
 
Konkursā piedalīties īpaši gaidīti tie jaunieši, kurus interesē mūzikas menedžmenta norises un studijas šajā jomā, jo, piedaloties tajā, pretendentiem būs iespējas ne tikai pārbaudīt savu menedžera talantu, bet arī parādīt plašākai sabiedrībai sevis izvēlēto mākslinieku vai grupu. Konkursā jaunieši iegūs dažādas veicināšanas balvas, bet konkursa galvenā balva - līdz 100% atlaides studijām LKA Latvijas Kultūras koledžā.

Konkursa 1. kārtai var pieteikties vēl līdz 17. martam.
Jauniešiem:
1) jāizveido komanda 3 dalībnieku sastāvā,
2) Jāizstrādā mūzikas grupas vai mākslinieka koncepts,
3) koncepts līdz 17.03. plkst. 17.00 jāatsūta elektroniski uz adresi vai pa pastu (LKA Latvijas Kultūras koledža, Bruņinieku iela 57, Rīga, LV-1011 ar norādi "Konkursam". Pasta zīmogam jābūt uzspiestam ne vēlāk kā 17.martā).

24. martā tiks paziņotas 25 komandas no Kurzemes, Zemgales, Latgales, Vidzemes un Rīas, kas tiksies pusfinālā sev tuvākajā pilsētā - Liepājā, Daugavpilī, Jelgavā, Cēsīs vai Siguldā un klātienē prezentēs savu konceptu.

Finālā, 16. maijā, 5 komandas Rīgā stāsies TV kameru priekšā ar sava mākslinieka vai grupas priekšnesumu.

Vairāk informācijas par konkursu un tā norisi: LASI ŠEIT
 
 
Informāciju sagatavoja:
Līva Vītola
Latvijas Kultūras koledžas
Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja
Mob. 29120149
Share on Facebook Tweet