Carnikavietis uzvar zīmējumu konkursā

.

Edgars Ralovecs bilde 800Mūsu novadnieks, Carnikavas pamatskolas 4. klases skolēns Edgars Ralovecs ar zīmējumu „Budžeta vilcieniņš" ir uzvarējis bērnu zīmējumu konkursā, kuru par godu savai 20 gadu jubilejai rīkoja Valsts ieņēmumu dienests (VID). 
 
Konkursa tēma bija „Kur vai kā būtu jātērē nauda, ko cilvēki samaksājuši nodokļos", un Edgara zīmējums ieguva 1. vietu vecuma grupā līdz 10 gadiem. Tagad Edgara zīmējums rotā VID gatavoto 2014. gada sienas kalendāru.
 
Edgara zimejums 800
Edgara Raloveca zīmējums „Budžeta vilcieniņš"
 
Edgars svinīgi tika apbalvots VID 20 gadu jubilejas pasākumā, kas notika novembrī Rīgas Latviešu biedrības namā. Savukārt Edgara māsa Karīna šajā zīmējumu konkursā savā vecuma grupā (11 – 15 gadi) ieguva 5. vietu.
 
Karinas zimejums bilde 800
Karīnas Ralovecas zīmējums
 
Apsveicam mūsu novadniekus ar panākumiem!
 
S.Baltruka
Share on Facebook Tweet