Latvijas karaoke čempionāts 2013

.

Latvijas karaoke čempionāts 2013 CARNIKAVAS ATLASE PARKA ESTRĀDĒ 13. JŪLIJĀ 18.00 . Konkursantu reģistrācija www.mrkaraoke.lv un atlases laikā.
 
Šogad, no 14. maija līdz 14. septembrim jau ceturto reizi notiks Latvijas karaoke čempionāts. Konkurss tiks organizēts divās kategorijās - sieviešu un vīriešu.Konkursā var piedalīties neprofesionālie dziedatāji, kas līdz dienai kad piedalās konbkursa atlasē ir sasnieguši 18 gadu vecumu. Informācija par konkursu in pieteikšanās www.mrkaraoke.lv, kā arī konkursa atlases laikā. No katras atlases vietas konkursā iekļūs viens dalībnieks katrā kategorijā - sieviešu un vīriešu un iegūs balvā braucienu uz Latvijas karaoke čempionāts 2013 kruīzu Rīga-Stokhoma-Rīga no Tallink, kur notiks konkursa kārtas numuru izloze.
 
Konkursa uzvarētāji katrā kategorijā iegūs ne tikai balvas no celtniecības materiālu kompānijas Avotiņi, kluba Friends, skaņu ierakstu studijas Antex bet arī iespēju pārstāvēt Latviju pasaules karaoke čempionātā (Karaoke World Championship), kas šī gada nogalē notiks Somijā.
 
Konkursa atlases vasaras garumā notiks 17 Latvijas pilsētās. Plašāka informācija www.mrkaraoke.lv, +37129243323.
Share on Facebook Tweet