Turpinās pieteikšanās atklātam metu konkursam Dzejnieku skvēram Carnikavā

.

Azarovas Vacies iela 800Carnikavas novada domē norisinās atklāts metu konkurss “Dzejnieku skvērs un Dzejnieku taka Carnikavā”, kura rezultātā plānots iegūt mākslinieciskā risinājuma metus Dzejnieku skvēram Carnikavā un takas norādēm.

Konkursa mērķis ir saglabāt dzejnieku Ojāra Vācieša un Ludmilas Azarovas piemiņu nākamām paaudzēm. “Carnikavas novada pašvaldība īpaši lepojas ar saviem iedzīvotājiem, kuri atstājuši neizdzēšamas pēdas Latvijas kultūrā. Tādi ir dzejnieks Ojārs Vācietis un dzejniece un atdzejotāja Ludmila Azarova, dzejnieka dzīvesbiedre. Ojārs Vācietis veselai latviešu paaudzei bija kā elks, kura dzeja paņēma savā varā,” projekta mērķi skaidro Carnikavas novada domes Izglītības un kultūras nodaļas vadītāja Elita Terentjeva, aicinot māksliniekus, arhitektus un citus piedalīties izsludinātajā konkursā, lai “visi iegūtu īpašu vietu dabā, kur būtu jūtama dzejnieku nemanāmā klātbūtne”.
 
Konkursa rezultātā plānots iegūt mākslinieciskā risinājuma metus Dzejnieku skvēram Carnikavā un takas norādēm, kas izstrādāti atbilstoši darba uzdevumam un konkursa nolikuma prasībām. Konkursu organizē Carnikavas novada dome.
 
Konkursā var piedalīties jebkura fiziska vai juridiska persona, kas iepazinusies ar konkursa nolikumu un izteikusi vēlēšanos piedalīties konkursā, iesniedzot metu piedāvājumu atbilstoši šim nolikumam. Konkursa norises laiks: no 2018. gada 1. jūnija līdz 31. jūlijam.
 
Konkursa balvu fonds ir 4000 eiro pirms Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteikto nodokļu nomaksas.
 
Papildu informāciju par konkursu var iegūt, sazinoties Carnikavas novada Izglītības un kultūras nodaļas vadītāju Elita Terentjevu: ., tālr. 28615155.

PIETEIKUMS

Share on Facebook Tweet