„Piloti” uzvar jauno grupu konkursā

.

Piloti skatuve 80020. martā vokāli instrumentālā grupa „Piloti" piedalījās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlamenta organizētajā jauno grupu konkursā „Jam".

Vispirms, piesakoties šim konkursam, grupai bija jāiesūta trīs ieraksti – vienas oriģināldziesmas, pašu izvēlētas dziesmas, kā arī sava aranžējuma ieskaņojums grupas „Labvēlīgais tips" dziesmai „Tā man iet". Pēc iesūtītajiem ierakstiem notika tālāka grupu atlase uz finālu, kurš norisinājās Latvijas 1. Rokkafejnīcā.

Trīs dienas pirms fināla tika paziņoti finālisti, kuru vidū bija arī grupa „Piloti". Bijām kārtīgi gatavojušies, tāpēc finālā uz skatuves kāpām ar lielu pārliecību. Arī līdzi atbraukušais kuplais atbalstītāju pulks deva drosmi un spēku uz skatuves. Konkursa finālā „Piloti" izpildīja savu oriģināldziesmu „Vēstule kosmosam", grupas „Pērkons" dziesmu „Pie baltas lapas", kā arī savu aranžējumu dziesmai „Tā man iet".

Kopumā finālā bija iekļuvušas 5 grupas, un konkursa žūrijā bija gan pārstāvji no mūzikas aprindām, gan arī no RTU Studentu parlamenta. Rezultāti tika paziņoti sākot ar piekto vietu un, kad nosauca otrās godalgas ieguvējus, mēs lecām kājās, jo tas nozīmēja, ka esam ieguvuši godpilno pirmo vietu, kas mums dod iespēju ierakstīt dziesmu profesionālā ierakstu studijā. Pateicamies visiem atbalstītājiem, kuri bija ieradušies!

A.Jurēvics

Share on Facebook Tweet