Siguldas biznesa inkubators aicina pieteikties pavasara uzņemšanā Siguldas biznesa inkubatorā

.

Inkubators 800No 1. līdz 22. martam notiks pavasara uzņemšana Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Siguldas biznesa inkubatora inkubācijas un pirmsinkubācijas programmās, kurās aicināti pieteikties Carnikavas, Siguldas, Ādažu, Garkalnes, Inčukalna, Krimuldas, Limbažu, Mālpils, Salacgrīvas, Saulkrastu un Sējas novadu uzņēmumi (kas nav vecāki par trīs gadiem) un fiziskas personas.

Ja tev ir biznesa ideja, bet gribi pārliecināties par tās dzīvotspēju, pārliecināties, vai tā atbilst noteiktām prasībām, apgūt finanšu aprēķinus un izprast, kā noformēt zīmolu, tad tev ir domāta Pirmsinkubācijas programma (PINK)!

  • PINK programmā tiks uzņemti pirmie 20 biznesa ideju autori.
PINK ir piemērota biznesa ideju autoriem, kuri vēl ir tikai ceļā uz savu produktu vai pakalpojumu. Tās ir gan fiziskas, gan juridiskas personas, kurām sešu mēnešu laikā, iegūstot pamatināšanas uzņēmējdarbībā pirmsinkubācijas (PINK) apmācību ciklā un Biznesa skolā, ir iespēja notestēt savas biznesa idejas dzīvotspēju. Papildus tam iespējams izmantot bezmaksas LIAA Siguldas biznesa inkubatora kopstrādes telpas un būt par daļu no Latvijā lielākās jauno uzņēmēju kopienas, saņemot no tās vērtīgu atbalstu un pirmos kontaktus.

Ja tev jau ir skaidrs, ko vēlies sniegt savam klientam, - ir skaidrs biznesa modelis un veikti finanšu aprēķini, vai esi jau pilnvērtīgi funcionējošs uzņēmums (ne vecāks par 3 gadiem), tad Inkubācijas programma (INK) ir domāta tieši tavam uzņēmumam.

  • INK programmā konkursa kārtībā atlasīti līdz 7 uzņēmumi.
Inkubācijas programmas (INK) dalībniekiem ir iespēja iegūt ne vien bezmaksas apmācību, mentoru konsultācijas, seminārus/vebinārus un koprades telpas, bet arī finanšu atbalstu līdz 50 % no attiecināmajām izmaksām dažādu pakalpojumu, ražošanas iekārtu un aprīkojuma iegādes līdzfinansēšanai. Izejmateriālu iegādei uzņēmumi var piesaistīt līdzfinansējumu 30 % apmērā no attiecināmām izmaksām.

Ja vēlies startēt un uzzināt vairāk par atbalstu un pieteikšanos (pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanu), ikviens interesents tiek aicināts piedalīties attālinātajās info stundās.

Nepalaid garām iespēju pieteikties:
25. februārī – 17.00-18.00
3. martā – 16.00-18.00
11. martā – 12.00-14.00

Meklē info stundu pieteikšanās linku: https://www.liaa.gov.lv/lv/notikumu-kalendars

Pieteikumus pirmsinkubācijai un inkubācijai varēs iesniegt elektroniski, nosūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz (edoc iesniegšanas termiņa laika zīmogs – līdz 2021. gada 22. marta plkst. 23.59).

Ja nepieciešama konsultācija pirms dokumenta iesniegšanas, droši sazinies:

  • Adrese: LIAA Siguldas Biznesa inkubators, Krišjāņa Valdemāra iela 3A, Sigulda, LV-2150, Latvija.
  • Tālrunis 62400903.
  • E-pasta adrese .
Darba laiks darba dienās no plkst. 8.30 līdz 17.00.

Vairāk par LIAA biznesa inkubatoriem: http://inkubatori.magneticlatvia.lv

 
LIAA biznesa inkubatoru programmu finansē Latvijas Republika un Eiropas Reģionālais attīstības fonds projektā “Reģionālie biznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.

ES 2020 ERAF

Share on Facebook Tweet