Sāks Carnikavas pamatskolas ēkas rekonstrukciju un paplašināšanu

.

liguma parakstisana CP 8774Šā gada 4. novembrī Carnikavas novada dome ar būvniecības firmu SIA “Newcom Construction” parakstīja līgumu par pamatskolas pārbūvi. Projekta ietvaros 63 nedēļu laikā plānots pārbūvēt un paplašināt Carnikavas pamatskolas ēku, nodrošinot modernizētu, ergonomisku vispārējās izglītības mācību vidi līdz 660 skolēniem.

SIA “Newcom Construction” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Bubens līguma parakstīšanas dienā teica: “Vēlos, lai sadarbība visā projekta īstenošanas gaitā būtu konstruktīva un vērsta vienā virzienā – uz skaistu gala rezultātu.”
 
Carnikavas novada domes priekšsēdētāja Daiga Mieriņa pievienojās M. Bubena labās sadarbības vēlējumam un norādīja: “Šis Carnikavai ir vēsturisks brīdis, jo kopš skolas uzbūvēšanas 1974. gadā tā nekad nav bijusi rekonstruēta pilnā apjomā, bijuši vien atsevišķi energoefektivitātes projekti. Drīz skola, kādu mēs to esam redzējuši visus šos gadus, iegūs jaunu elpu un ceru, ka visi tajā jutīsies labi.”
 
Carnikavas pamatskolas direktors Raivis Pauls, kurš izglītības procesu vada pagaidu pamatskolas ēkā Garajā ielā 20, M. Bubenam nodeva “vecās” Carnikavas pamatskolas ēkas atslēgu, ar vēlējumu pēc 63 nedēļām to vietā saņemt jaunas.
 
Carnikavas pamatskolas pārbūve būs “projektē un būvē” projekts, tā izmaksas – 8 883 868,62 eiro bez PVN.
 
Jau vēstījām, ka šā gada 7. jūlijā starp Carnikavas novada domi un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) parakstīta vienošanās Nr. 8.1.2.0/17/I/032 grozījumi Nr. 2, kas paredz, ka projekta “Carnikavas pamatskolas pārbūve un paplašināšana” ietvaros pamatskolas ēkas pārbūvei kā attiecināmās izmaksas būs pieejami 11 098 124,66 eiro (ar PVN).
 
Diemžēl projekta ietvaros nebūs iespējams izbūvēt iepriekš plānotās telpas Carnikavas Mūzikas un mākslas skolai un bibliotēkai, kā arī veikt stadiona rekonstrukciju, jo to neparedz Eiropas Reģionālā fonda finansētā SAM 8.1.2. noteikumi.

eraf izgriezts

Share on Facebook Tweet