Uzņēmējdarbības konkursā „Brigāde" saņemti 4 pieteikumi

.

Brigade 500Radošās uzņēmējdarbības konkursam „Brigāde" Carnikavā ir iesniegti 4 pieteikumi. Iesniegto projektu idejas ir saistītas gan ar kokapstrādi, amatniecību un rotaslietu izgatavošanu, šūšanas pakalpojumiem, gan arī juridiskiem un mediācijas pakalpojumiem.
 
Konkursā finansiālu atbalstu līdz Ls 3333,33 apmērā saņems līdz 3 uzvarētājiem, kuru projekta uzņēmējdarbības ideja balstīta mākslā un kultūrā, atbilst sociālas un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības pamatprincipiem, kā arī atrodas reālā vietā Carnikavas novadā.
 
Carnikavas novadā iesniegto projektu atlase norisināsies divās kārtās – iesniegtās idejas vispirms vērtēs pašvaldības izveidota žūrija, savukārt otrajā kārtā notiks intervijas ar projektu autoriem, kurās piedalīsies arī eksperti no Rīgas. Konkursa rezultāti finansiālā atbalsta ieguvēji tiks paziņoti šī gada 12.jūnijā.
 
Kā jau ziņots, līdz 15.maijam Carnikavas novada iedzīvotāji tika aicināti iesniegt savus pieteikumus programmas „Brigāde" radošās uzņēmējdarbības konkursam, ko organizē Carnikavas novada pašvaldība un Laikmetīgās mākslas centrs (LMC) sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija (SFL).
 
Programmas „Brigāde" konkurss Carnikavas novadā norisinās pirmo reizi, un plašāku informāciju par to iespējams iegūt sadaļā „Projektu konkursi", kā arī projekta mājas lapā www.brigade.lv.
 
Programmas „Brigāde" mērķis ir atbalstīt radošu, ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, kas balstīta mākslā un kultūrā, risina sociālos jautājumus un uzlabo vietējo kopienu dzīves kvalitāti. Programmu „Brigāde" organizē Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija, savukārt finansējumu nodrošina Open Society Foundations un Carnikavas novada pašvaldība.
 
Gerbonis mazs uzraksts
 
Vairāk informācijas:
Edgars Pudzis,
Carnikavas novada domes
Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājs
E-pasts:
Tālr. 26458180
Share on Facebook Tweet