24.maijā no plkst.9.00 sāks pieteikumu pieņemšanu dalībai pašvaldības atbalstītajās bērnu un jauniešu vasaras nometnēm

.

berni nometne 800Atgādinām, ka, sākot no šā gada 24. maija plkst. 9.00 būs iespēja pieteikt bērnus un jauniešus pašvaldības līdzfinansētajās vasaras nometnēs. Jau vēstīts, ka Carnikavas novada dome piešķīrusi pašvaldības līdzfinansējumu bērnu un jauniešu vasaras nometņu sarīkošanai, un tas dos iespēju piedalīties kādā no 15 vasaras nometņu projektiem piedalīties 241 bērnam vai jaunietiem, kurš ir 7-16 gadus vecs un kura dzīvesvieta ir deklarēta Carnikavas novadā. 

Ar pašvaldības atbalstīto nometņu sarakstu un nometņu programmām var iepazīties ŠEIT. Pieteikties nometnēm varēs elektroniski Carnikavas novada pašvaldības mājaslapā vai klātienē domes Klientu apkalpošanas centrā (pēc iepriekšēja pieraksta), sākot no šā gada 24. maija plkst. 9.00.

Piešķirtais pašvaldības līdzfinansējums bērniem dienas nometnei ir 8 eiro, bet diennakts nometnei – 16 eiro dienā, kas tiek piešķirts bērnam vienai Carnikavas novada domes līdzfinansētajai 2021. gada nometnei.

Bērnu vai jaunieti var pieteikt tikai uz vienu pašvaldības līdzfinansēto nometni, tāpēc aicinām bērnus un viņu vecākus laicīgi iepazīties un kārtīgi izvērtēt, kuru nometni bērns labprātāk apmeklētu. Par pārējām interesējošām nometnēm lūdzam interesēties personīgi pie nometņu vadītājiem.

Nometņu pieteikumi tiks izvērtēti un līdzfinansēta dalība nometnē tiks piešķirta šādā prioritārā secībā:
1) novadā deklarētiem bērniem ar īpašām un/vai speciālām vajadzībām (ja izvēlētās nometnes organizators piedāvā šādu iespēju) un maznodrošināto vai trūcīgo ģimeņu bērniem;
2) novadā deklarētiem bērniem no daudzbērnu ģimenes (trīs un vairāk bērni), kuru vismaz viena vecāka dzīvesvieta ir deklarēta Carnikavas novadā;
3) novadā deklarētiem bērniem, kuru vismaz viena vecāka dzīvesvieta ir deklarēta Carnikavas novadā;
4) rindas kārtībā pārējiem novadā deklarētiem bērniem.
 
Jautājumu gadījumā sazināties ar Carnikavas novada domes Izglītības nodaļas vadītāju Aiju Kalvāni pa tālr. 26544669 vai rakstot uz e-pastu .
Share on Facebook Tweet