PII “Piejūra” ēka nodota ekspluatācijā, maijā durvis vērs sešas bērnu grupiņas

.

Piejura ekspluat tukss 2429 800Šā gada 22. martā ir pabeigta un nodota ekspluatācijā pirmsskolas izglītības iestādes “Piejūra” ēka. Ēkas trīs stāvos izbūvētas 11 grupu telpas, plaša sporta zāle, mūzikas nodarbību zāle un kabineti atbalsta personālam.

Veidojot bērniem drošu, funkcionālu un izglītojoši attīstošu vidi, sadarbībā ar pedagogiem un tehnisko personālu norit telpu laikmetīga aprīkojuma un metodisko mācību materiālu iegāde. Lai nodrošinātu bērnu labsajūtu, adaptāciju un harmonisku attīstību, divās pirmsskolas telpās paredzēts ierīkot sajūtu un smilšu istabu sensorajām nodarbībām.

Domājot par darbinieku profesionālo labsajūtu, liela vērība tiek pievērsta efektīvas darba vides iekārtošanai, kā arī tai nepieciešamā IT aprīkojuma iegādei. Atjaunotajā ēkā ir lifts un nodrošināta vides pieejamība. Pagalmā ierīkots plašs rotaļu laukums ar daudzveidīgām atrakcijām un nojumēm, tās rotaļu laikā pasargās bērnus no lietus un spožiem saules stariem.

No šā gada maija sākuma līdz 2021. gada 1. septembrim jaunajā pirmsskolā pakāpeniski tiks uzņemti 210 mazie carnikavieši un ādažnieki no 1,6 līdz sešu gadu vecumam. Jau maijā durvis vērs sešas bērnu grupiņas. Darbu 47 profesionālu darbinieku kolektīvā turpinās gan esošais bērnudārza personāls, gan konkursa rezultātā izvēlētie speciālisti.

Pirmsskolas ēka apvienojumā ar blakus esošo mežu sniegs iespēju bērniem aktīvi kustēties, apgūt prasmes un izzināt plašo pasauli dabas pedagoģijā, četru gadalaiku un latvisko dzīvesziņu gadskārtu ritumā.

FOTOGALERIJA

Share on Facebook Tweet