Interesenti aicināti iepazīsties ar Eiropas brīvprātīgā darba pieredzes stāstiem

.

Brivpratigais darbs23. maijā plkst. 13:00 -16.00 Eiropas Savienības (ES) mājā (Aspazijas bulvāris 28, Rīga, 2. stāvs) Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina ikvienu interesentu iepazīties ar Eiropas Brīvprātīgā darba (EBD) esošo un bijušo brīvprātīgo pieredzes stāstiem. Pasākums tiek rīkots par godu ES Jaunatnes programmu 25 gadadienai.
 
Savos ES programmas „Jaunatne darbībā" Eiropas Brīvprātīgā darba pieredzes stāstos dalīsies bijušie brīvprātīgie, kas no Latvijas devās uz citām valstīm EBD projektā, kā arī brīvprātīgie, kuri šobrīd īsteno savu EBD projektu Latvijā.
 
Eiropas Savienības programmas „Jaunatne darbībā" ietvaros ikvienam jaunietim no 18 līdz 30 gadiem ir iespēja piedalīties Eiropas Brīvprātīgā darba projektā.
Nāc un smelies idejas savam Eiropas Brīvprātīgā darba projektam!
 
Tā kā vietu skaits ir ierobežots, lūdzam par savu dalību ziņot līdz šī gada 22. maijam, rakstot uz e-pastu: .
 
Eiropas Savienības programmu „Jaunatne darbībā" Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.
 
 
Eiropas Brīvprātīgais darbs ir iespēja18 - 30 gadus veciem jauniešiem doties uz kādu no programmas „Jaunatne darbībā" dalībvalstīm vai citu pasaules valsti, kur 2 nedēļas līdz 12 mēnešus strādāt kā brīvprātīgajam, sniedzot atbalstu un dažādos veidos palīdzot uzņēmējorganizācijai realizēt tās mērķus ar savām idejām un darbu. Īpaši tiek atbalstīta jauniešu ar īpašām vajadzībām vai ierobežotām iespējām iesaistīšana.
 
Kontaktinformācija:
Iluta Stepanova
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra
Komunikācijas daļas vecākā referente
E-pasts:
Tālr. +371 67356251
Share on Facebook Tweet