Esi aktīvs un piesakies Jauniešu domē

.

Grafika jauniesu domePirms kāda laika Carnikavas novada domes Izglītības un kultūras nodaļa izstrādāja projektu –„Carnikavas novada jaunatnes politikas attīstības programma". 

Ar dokumentu iespējams iepazīties ŠEIT.

Sagatavotā dokumenta mērķis ir uzlabot jauniešu (personu vecumā no 13 līdz 25 gadiem) dzīves kvalitāti, veicinot viņu iniciatīvas, līdzdalību lēmumu pieņemšanā un sabiedriskajā dzīvē, kā arī atbalstot darbu ar jaunatni.

Lai sekmētu jauniešu iesaistīšanos novada aktivitātēs un jauniešiem pievilcīgu pasākumu veidošanā, plānojam izveidot Carnikavas novada Jauniešu domi. Iespējams, daudziem ir jautājums – kāpēc nepieciešama šāda jauniešu pašpārvalde?

Atbilde ir sekojoša – Nevalstiskās organizācijas (NVO) dod plašas iespējas tieši jauniešu pašizaugsmē, tām ir iespējams piesaistīt Eiropas Sociālā fonda un citu fondu projektu finansējumu. Iesaistoties jauniešu dzīves uzlabošanā, piedāvājam tieši mūsu novadā pilnveidot savas jau esošās prasmes un apgūt jaunas zināšanas, iegūt jaunus kontaktus, draugus un domubiedrus, piedalīties pieredzes apmaiņas braucienos mūsu valstī un ārpus tās robežām. Dalība NVO ikvienam dod iespēju iegūt darba pieredzi un prasmes, kas ļoti noderēs turpmākajā dzīvē

Drīzumā „Carnikavas novada jaunatnes politikas attīstības programma" un 2013.gada darba plāns tiks virzīti apstiprināšanai Carnikavas novada domē. Lai mēs, jaunieši, varētu īstenot savas ieceres, bet sniegt ieguldījumu ne tikai savā, bet arī Carnikavas vietējās sabiedrības saturīga brīvā laika organizēšanā, aicinu domubiedrus pieteikties Jauniešu domē.

Vairāk informācijas, sazinoties ar tautas nama „Ozolaine" kultūras pasākumu organizatori Madaru Pranku pa e-pastu: .

Madara Pranka,
Kultūras pasākumu organizatore

Share on Facebook Tweet