Svētku norises novadā 4. maijā

.

4 MAIJS 2021 800Aicinām iepazīties ar Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 31. gadadienas norisēm Carnikavas novadā! 

 
4. maijā no plkst. 12.00 līdz 17.00 notiks svētku attālinātais koncerts, kuru varēs dzirdēt gan Carnikavas tautas nama "Ozolaine" feisbuka kontā, gan Carnikavas novada pašvaldības feisbuka kontā. Koncerts tiks demonstrēts arī pie tautas nama "Ozolaine", Carnikavas parkā, Gaujmalā, Svētku laukumā un Kalngales estrādē. 

Koncertā piedalīsies mūziķi Zane un Aivars Gudrie, Miks Dukurs, Uģis Roze, Raimonds Ozols, Raimonds Macats un Patrisha.

Novadnieki 4. maijā Carnikavas parkā veidos kopīgu Saules zīmi, izkrāsojot daļu tās kontūras uz asfalta. Savukārt uz Gaujas promenādes pa aizsargdambi posmā no gājēju tiltiņa pār Vecgauju līdz Svētku laukumam iekviens ir aicināts ar krītiņiem uz bruģa uzzīmēt savas spēka zīmes. Krītiņus varēs dabūt Carnikavas parkā, un tur arī atradīsies planšete ar latvju zīmēm, kur smelties ideju.

Carnikavas parkā visas dienas garumā būs apskatāma brīvdabas ekspozīcija "Carnikavas novadam 29", savukārt parkā, gar Carnikavas promenādi uz jūru un Gaujmalā būs īpaša spēka zīmju taka.

Tie, kam patīk svētkus svinēt aktīvāk, 4. maijā izmantos iespēju piedalīties patriotiskā Piejūras spēlē, lai iepazītu un izpētītu dabas parku "Piejūra". Spēlei bija jāreģistrējas līdz 2. maijam. Šo pasākumu organizē projekta "Life CoHaBit" organizatori un "Carnikavas nūjotāju apvienība CNN".

Svinot mūsu Latvijas neatkatrības atjaunošanas gadadienu distancēti, būsim vienoti Carnikavas novadā!

Share on Facebook Tweet