Rūpēsimies par vidi – šķirosim atkritumus

.

Atkritumu konteinerisPateicoties „Carnikavas Komunālserviss" iniciatīvai un SIA „Eko Rīga" atbalstam, pie septiņām daudzdzīvokļu mājām mūsu novadā ir ierīkoti jauni konteineru novietņu laukumi.
 
Vairākās vietās ir arī uzstādīti konteineri šķirotiem atkritumiem, kuri iedzīvotājiem ļauj ikdienā šķirot atkritumus, tā rūpējoties par vidi un taupot resursus. Ikviens ir aicināts tos izmantot!
 
Atgādinām, ka stiklam paredzētajā konteinerā jāmet tikai tīras stikla burkas un pudeles (bez pārtikas produktu atliekām), nevis porcelāna un stikla traukus, spoguļus, logu stiklus vai spuldzes. Savukārt plastmasas iepakojumam paredzētajā šķirošanas konteinerā atļauts mest PET pudeles, HDPE jeb cietās plastmasas iepakojumus (šampūna, kečupa un sadzīves ķīmijas pudeles), kā arī biezos plastmasas maisiņus, kuriem jābūt bez pārtikas produktu atliekām. Tajā nedrīkst mest plastmasas rotaļlietas un sadzīves priekšmetus, kā arī vienreiz lietojamos traukus.
 
Vasarā Carnikavas novadā ierodas daudz atpūtnieku. Ja zināt vietu, kur uz vasaras sezonas laiku būtu noderīgi izvietot šķirošanas konteinerus stikla iepakojumam, esiet atsaucīgi, izrādiet iniciatīvu un sazinieties ar SIA „Eko Rīga" pa tālr. 67517600. Savukārt Jūsu neskaidros jautājumus atrisināsim „Carnikavas Komunālservisā" apmeklētāju pieņemšanas dienās (pirmdien un ceturtdien laikā no plkst. 8:00 – 12:00 un 12:30 – 17:30, tālr. 67993705).
 
Pašvaldības aģentūra „Carnikavas Komunālserviss"
Share on Facebook Tweet