Metu konkursa “Dzejnieka skvērs un Dzejnieku taka Carnikavā” rezultāti

.

Azarovas Vacies iela 80012. oktobrī noslēdzās metu konkurss projektam “Dzejnieka skvērs un Dzejnieku taka Carnikavā”, kas izveidots ar mērķi saglabāt dzejnieku Ojāra Vācieša un viņa dzīvesbiedres Ludmilas Azarovas piemiņu nākamām paaudzēm un iekārtot teritoriju uz abu dzejnieku vārdā nosaukto ielu krustojuma esošā skvēra.
 
Konkursā piedāvājumu bija iesnieguši pieci pretendenti, no kuriem trīs tika uzaicināti uz pārrunām ar metu konkursa vērtēšanas komisiju. Par konkursa uzvarētāju tika noteikts Andra Vītola darbs, tomēr atzinību guva vēl divu autoru – Visvalža Asara un Ivara Miķelsona darbi.
 
Piedāvājumus vērtēja metu konkursa vērtēšanas komisija, bet galīgo lēmumu saistībā ar nolikumā noteiktā naudas balvas fonda sadali (4000 eiro pirms nodokļu nomaksas) pieņēma dome.
 
24. oktobra domes sēdē tika pieņemts lēmums apstiprināt konkursa rezultātus un piešķirt (pirms nodokļu nomaksas) 1. vietas ieguvējam Andrim Vītolam 2000 eiro, 2. vietas ieguvējam Visvaldim Asarim 1200 eiro un 3. vietas ieguvējam Ivaram Miķelsonam 800 eiro.
Share on Facebook Tweet