LIAA atbalstīs 28 biznesa idejas un jaunos uzņēmumus Siguldā

.

cilveki bizness unsplash 800Šogad pavasara uzņemšanā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) pirmsinkubācijas un inkubācijas programmām Siguldas biznesa inkubatorā tika saņemti 67 pieteikumi, no tiem programmās uzņemti 33 dalībnieki. Inkubācijas programmai saņemti 29 jauno uzņēmumu pieteikumi, dalību programmā turpinās septiņi dalībnieki. 32 pieteikumus pirmsinkubācijas programmai iesniedza biznesa ideju autori, no tiem programmā startēs 20 idejas.

Šogad programmās būs arī seši diasporas pārstāvji no Šveices, Kanādas, Grieķijas, Dānijas un Horvātijas.

Lielākā daļa pieteikto biznesa ideju un jauno uzņēmumu ir saistīti ar pakalpojumu (30) un preču ražošanas nozarēm (25).

Šogad pirmo reizi programmām varēja pieteikties arī diasaporas pārstāvji – Latvijas valsts piederīgie ārzemēs. Dalība programmās šiem programmas dalībniekiem tiks nodrošināta attālināti – apmācības, sadarbība ar citiem dalībniekiem, tikšanās ar mentoriem notiks interneta vidē.

Inkubatora mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu izveidi un attīstību, nodrošinot fiziskas personas un komersantus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai nepieciešamo vidi, konsultācijām, apmācībām, mentoru atbalstu un grantu līdzfinansējumu.

LIAA Siguldas biznesa inkubatora darbības teritorija ir Siguldas, Mālpils, Inčukalna, Garkalnes, Ādažu, Carnikavas, Saulkrastu, Sējas, Krimuldas, Limbažu un Salacgrīvas novadi. Nākamā uzņemšana LIAA biznesa inkubatoros norisināsies rudenī, jaunie dalībnieki pieteikumus varēs iesniegt septembrī. Vairāk informācijas LIAA mājaslapā.

LIAA

Share on Facebook Tweet