Carnikavas novadu reklamē Ziemeļeiropas tūrisma gadatirgū

.

Turisms Somija bilde 651x522No šā gada 16. līdz 20. janvārim Carnikavas novads kopā ar Saulkrastu, Limbažu un Salacgrīvas novadiem godam tika pārstāvēts Ziemeļeiropas tūrisma gadatirgū Somijā, kas ir viens no lielākajiem Skandināvijā.

Apmeklētāju skaits tajā pārsniedzis 86 tūkstošus apmeklētāju, kuru vidū bija vairāk nekā 17 tūkstoši tūrisma profesionāļu un aptuveni 1300 mediju pārstāvji.

Izstādes galvenais mērķis bija ceļotāji, kuri pārvietojas ar karavānām, kā arī dažādu galamērķu un aktīvā tūrisma veidu popularizēšana.

Carnikavas novada dalība izstādē tika finansēta pateicoties dalībai projektā „Central Baltic Cycling". Projekta ietvaros tika izstrādāts velo maršrutu buklets, kurā iekļauti arī mūsu novada apskates objekti (Gaujas ieteka jūrā, Carnikavas Luterāņu baznīca, Mežgarciems, Carnikavas muižas kapitelis, Novadpētniecības centrs).

Izstādes laikā apmeklētājiem tika piedāvāti informatīvi materiāli arī par Carnikavas novadu – esošajiem maršrutiem, apskates objektiem, naktsmītnēm, ēstuvēm u.c. Lielākā interese bija par atpūtas iespējām visai ģimenei, par piekļuvi piekrastei un arī nakšņošanu.

Visi interesenti ir laipni gaidīti Carnikavas novada Tūrisma informācijas centrā (Stacijas ielā 5), kur ir pieejami arī visi izstādes materiāli.

V. Alena

Share on Facebook Tweet