Carnikavas novadu pārstāv tūrisma izstādē Igaunijā

.

balttour VidzemeNo 15. līdz 17. februārim Igaunijā norisināsies tūrisma izstāde „Tourest 2013", kurā piedalīsies Vidzemes piekrastes pašvaldību (Carnikavas, Limbažu, Saulkrastu, Salacgrīvas, un Alojas) tūrisma informācijas centru pārstāvji un uzņēmēji.

 

Vidzemes reģiona stendā interesenti varēs iegūt noderīgus tūrisma izdevumus savā dzimtajā valodā – Vidzemes velomaršrutu karti, Limbažu un Saulkrastu novadu maršruta karti „Kopā jautrāk! Bīriņi – Limbaži – Tūja - Saulkrasti", kā arī Carnikavas, Salacgrīvas un Alojas novadu tūrisma ceļvežus igauņu, angļu un krievu valodā. Stenda viesiem tiks piedāvāta "Saviļņojošās Vidzemes" loterija, Carnikavas nēģu degustēšana un atrakcija - nēģu mešana murdā. "Saviļņojošās Vidzemes" novadi tiks prezentēti ar vienotu vizuālo noformējumu un kopīgām aktivitātēm.

Pēc Centrālās statistikas pārvaldes datiem, 2012. gada pirmajos trijos ceturkšņos Latviju apmeklēja vairāk nekā 65 tūkstoši Igaunijas tūristu, un 2012. gadā Tūrisma attīstības valsts aģentūras veiktā ārvalstu tūristu aptauja liecina, ka Igaunijas tūristi pie mums labprāt atgriežas vairākkārt. Vairākums no viņiem uz mūsu valsti dodas ar savu personīgo automašīnu (63 %), pārējie izvēlas galvenokārt autobusu. Igauņu tūristu raksturīga iezīme ir arī tā, ka viņi ceļo pa visu Latviju, tomēr ārpus Rīgas visvairāk – pa Vidzemi un Kurzemi. Saskaņā ar izstādes rīkotāju sniegto informāciju, 2012. gadā izstādē „Tourest" Igaunijā bija 468 dalībnieki no 26 valstīm un izstādi apmeklēja 26 tūkstoši interesentu.

Share on Facebook Tweet