Aicinām visus interesentus piedalīties bezmaksas nūjošanas nodarbībās

.

nujosana ar logoCarnikavas novada iedzīvotājiem līdz pat 2021. gada beigām ir iespēja piedalīties bezmaksas nūjošanas nodarbībās. Nodarbības notiek piektdienās no plkst. 16.00 līdz 17.15 un sestdienās no plkst. 9.00 līdz 10.15. Pulcēšanās notiek pie Carnikavas promenādes Jūras ielā Carnikavā Carnikavas novadā.

Nūjošanas nodarbības nodrošina sertificēti treneri, un visas nodarbības notiek, stingri ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības.
 
Interesenti nodarbībām var pieteikties pa tālr. 29186460 vai Carnikavas nūjotāju apvienības CNN Facebook lapā. Dalībnieki nepieciešamības gadījumā tiks nodrošināti ar projekta ietvaros iegādātajām nūjošanas nūjām.
 
Aicinām izmantot iespēju apgūt nūjošanas prasmes un aktīvi pavadīt laiku dabas parka “Piejūra” teritorijā!
 
Par projektu:
Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/046 "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Carnikavas novadā" mērķis ir - veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Carnikavas novada iedzīvotājiem, jo īpaši, teritoriālās nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, īstenojot vietēja mēroga pasākumus.
Projekta ietvaros apstiprinātais budžets ir 117 962,00 EUR. Projekts tiks īstenots līdz 2023. gada 31. decembrim.
Share on Facebook Tweet