Carnikavas „Dambja skrējienā" uzvar olimpiete Dace Lina

.

dambja skrejiens 800Ikgadējais Carnikavas „Dambja skrējiens" norisinājās 8.jūnijā, un tajā piedalījās 122 skrējēji ne tikai no Carnikavas un apkārtējiem novadiem, bet arī no Talsiem, Bauskas un Valkas. Elites grupā pārliecinošu uzvaru izcīnīja olimpiete Dace Lina no Bauskas.
 
12 km garo „F1 dambja apli" D.Lina veica nepilnās 44 minūtēs. Nākamā no elites grupas sievietēm finiša līniju šķērsoja Carnikavas novada izcilākā skrējēja – Ināra Lūse, 3.vieta Gunai Kudrjavcevai. Savukārt vīriešu konkurencē uzvaras laurus plūca Uldis Kļaviņš no Siguldas, 2.vieta – carnikavietim Reinim Ronim, 3.vieta – Edgaram Rencim no Rīgas. Sacensību garāko distanci veica vīrieši vecumā no 18 līdz 50 gadiem. Visiem „garā apļa" distances godalgoto vietu ieguvējiem fitnesa klubs „F1" dāvināja mēneša abonementus uz sporta klubu „F1".
 
Viskuplākais dalībnieku skaits, kā jau tas ierasts, bija „Pickwick mazajā dambja aplī". Šo 5 km distanci veica 51 dalībnieks vecumā no 12 līdz 17 gadiem. Visi šīs distances godalgoto vietu ieguvēji saņēma dāvanu komplektus no „Pickwick" un arī medaļas. Savukārt par pārsteigumu tautas klases dalībniekiem parūpējās viesnīca „Port Hotel", kas pirmo trīs vietu ieguvējiem tautas klasē dāvināja dāvanu kartes nakšņošanai viesnīcā vai SPA centra apmeklējumam.
 
Par pašiem mazākajiem sacensību dalībniekiem šoreiz rūpējās uzņēmums „Latfood", kas atbalstīja „Vasaras skrējienu bērniem". Šajā skrējienā, atbilstoši savai vecuma grupai, bērni skrēja vienu vai divus apļus pa sporta kompleksa stadionu. Pilnīgi visi „Vasaras skrējiena" dalībnieki saņēma gardās kukurūzu nūjiņas no „Latfood".
 
Patīkami, ka uz skriešanas svētkiem Carnikavā regulāri ierodas ciemiņi no citiem Latvijas novadiem. Tā piemēram, Kitija Stesele no Ogres, kas savā vecuma grupā izcīnīja trešo vietu, pēc finiša teica, ka viņai ļoti patīk Carnikava un pasākumi, kas notiek mūsu novadā. Tādēļ viņa cenšas piedalīties visās skriešanas sacensībās. Un tā viņai ir lieliska iespēja paciemoties Carnikavā un pēc sacensībām baudīt atpūtu pie jūras.
 
Ar sacensību rezultātiem var iepazīties www.sports.carnikava.lv
 
Informāciju sagatavoja
Ieva Kozlovska
Carnikavas sporta centrs
Tālr.:29561366
E-pasts:
www.sports.carnikava.lv
Share on Facebook Tweet