Carnikavas Hokeja zvaigžņu spēlē piedalās arī Rīgas „Dinamo" hokejists

.

Sports hokejs1 80023. februārī Carnikavas sporta kompleksa ledus arēnā jau otro gadu pēc kārtas notika „Carnikavas hokeja zvaigžņu spēle", kurā sacensties veiklībā, ātrumā un metienu precizitātē bija ieradušies vairāk kā četrdesmit hokeja spēlētāji no Carnikavas un apkārtējiem novadiem.

Sveikt pasākuma dalībniekus un izdarīt pirmo simbolisko iemetienu arī šogad bija ieradusies Carnikavas novada domes priekšsēdētāja Daiga Jurēvica, kuru carnikavieši iepriekš organizētā aptaujā bija atzinuši kā sportiskāko novada deputātu.

Tāpat pasākumā piedalījās Latvijas hokeja federācijas valdes loceklis Andris Deniņš, kurš uzrunā klātesošajiem izteica atzinību par to, kā pēdējos gados tiek attīstīts hokejs Carnikavas novadā un solīja turpmāk atbalstīt carnikaviešu centienus popularizēt un attīstīt šo sporta veidu novadā.

Savukārt patiešām profesionālu hokeja sniegumu, klātesošo aplausu pavadīts, laukumā demonstrēja Ronalds Cinks, kurš savu profesionālā spēlētāja karjeru 2008. gadā uzsāka Rīgas Dinamo rindās. Kopā ar visiem zvaigžņu spēļu dalībniekiem R.Cinks piedalījās veiklības, precizitātes un ātruma disciplīnās. Jāsaka, ka carnikavieši bija gatavojušies šīm sacensībām ļoti nopietni, jo R.Cinks palika nepārspēts vien divās no trim disciplīnām, precizitātes metienos Cinku pārspēja Carnikavas florbola komandas „triecienuzbrucējs" Gatis Miglāns.

Pasākuma kulminācija, kā jau ierasts, bija hokeja spēle, kurā visi sportisti ar izlozes palīdzību tika sadalīti divās komandās – „Ziemeļi" un „Dienvidi". Spēles sākums pateicoties Ronalda Cinka palīdzībai veiksmīgāks izrādījās „Ziemeļu" komandai, taču uz spēles izskaņu „Dienvidi" revanšējās un pamatlaiks beidzās ar neizšķirtu rezultāti – 24:24. Papildlaikā „Dienvidu" komanda iemeta vēl divus vārtus, ko „Ziemeļiem" pārspēt vairs neizdevās. Spēles rezultāts 26:25 „Dienvidu" komandas labā.

Komentējot šī gada „Carnikavas hokeja zvaigžņu spēli" Carnikavas sporta centra vadītājs Roberts Raimo saka: „Ir ļoti labi redzams, ka uzlabojas hokejistu meistarība, pozitīvi, ka uz pasākumu kuplā skaitā bija ieradušies mazie spēlētāji, no kuriem dažas labs jau rāda visai atzīstamu sniegumu. Priecājos, ka Carnikavas sporta kompleksā labprāt ierodas patrenēties tādas mūsu hokeja zvaigznes kā Mārtiņš Karsums un Ronalds Cinks, kas piesaista jauno spēlētāju uzmanību. Secinājums ir tikai viens – lai attīstītu hokeju novadā, projektējot Carnikavas sporta kompleksu, ir jāparedz vieta ekonomiskai ledus arēnai ar saldēšanas iekārtu, lai slidot un spēlēt hokeju Carnikavā varētu vismaz četrus – piecus mēnešus, veidojot jaunas hokeja un slidošanas attīstības iespējas – pieprasījums ir!"

Bildes no pasākuma: www.sports.carnikava.lv

Informāciju sagatavoja:
Ieva Kozlovska
Carnikavas sporta centrs
Tālr.: 29561366
E-pasts:

Share on Facebook Tweet