Zīmējumu konkurss bērniem "Smurfiņu darbi un nedarbi rudenī"

.

smurfi mazsSIA "Valmieras kinostudija" rīko bērnu zīmējumu konkursu "Smurfiņu darbi un nedarbi rudenī" izrādes "Smurfiņi un zelta statuete" ietvaros, kas Carnikavas tautas namā notiks šī gada 1. oktobrī plkst. 18.00.
 
Konkursa tēma: "Smurfiņu darbi un nedarbi rudenī" - ļauties fantāzijas lidojumam un uzzīmēt rūķu Smurfiņu rudens aktivitātes.
 
Konkursa mērķis un uzdevums: veicināt bērnu radošo un māksliniecisko iztēli un iesaistīt sabiedriskajās aktivitātēs. Piedaloties konkursā, bērniem ir iespēja līdzdarboties un papildināt izrādes vizuālo ietērpu.
 
Darbu izstrāde: zīmējumus var veidot kā individuālo vai grupas (klases) darbu. Zīmējumi jāiesniedz uz A3 vai A4 izmēra lapas, zīmēt var ar zīmuļiem, krītiņiem, flomāsteriem, krāsām u.c., izmantot var jebkuru zīmēšanas tehniku.
 
Darbu iesniegšana: viens autors iesniedz ne vairāk kā vienu darbu. Zīmējuma otrā pusē jānorāda autora vārds, vecums, skola un klase. Darbi jāiesniedz izrādes dienā 1.oktobrī ne vēlāk kā 15 minūtes pirms izrādes sākuma tautas namā "Ozolaine".
 
Darbu vērtēšana un uzvarētāju noteikšana: darbus atraktīvi izrādes laikā izvērtēs aktieri. Pēc izrādes tiks apbalvoti trīs labāko, interesantāko un krāsaināko darbu autori.
 
Konkursa dalībnieki: zīmējumu konkursā var piedalīties bērni no 4 - 12 gadu vecumam.
 
Lai izdodas radošo ideju lidojums - no domas uz papīra!
Share on Facebook Tweet