Muzeju naktī 15.maijā Novadpētniecības centrs piedāvā ekspozīcju brīvdabā

.

Muzeju nakts 2021 80018. maijā visā pasaulē norisinās Starptautiskā Muzeju diena, savukārt 15. maijā ir tradicionālie muzejnieku un muzeju apmeklētāju svētki – Muzeju nakts. Šogad tās temats ir “Robežas”.

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem Latvijas Muzeju dienas un Muzeju nakts pasākumos muzeji nevērs savas durvis apmeklētājiem. Vairāki muzeji izvēlējušies iepriecināt savus cienītājus, izveidojot tiešsaistes pasākumu piedāvājumu.

Carnikavas Novadpētniecības centrs 15. maijā aicina interesentus pastaigā pa centra āra teritoriju. Plašajā pagalmā un jaunajā centra nojumē visas dienas garumā no plkst. 10.00 līdz 22.00 būs apskatāma brīvdabas ekspozīcija “Carnikavas novadam 29”, kā arī Carnikavas tēlotājmākslas studijas “Triepiens” un carnikavietes, gleznotājas Agitas Balodes darbi. Mākslinieces darbos varēsiet ieraudzīt darbošanās prieku, kas ļauj sasniegt jaunas zināmā un apjaustā robežas.

Mūsu vieta ir īpaša ar dabas liktām robežām: jūru, Gauju, piejūras mežiem... Robežas ne vienmēr nozīmē ierobežojumus, to nozīmi varam traktēt arī kā pasaules kārtības ieviešanu un mirkļa svarīguma apjausmas iespējas.

Aicinām ievērot valstī spēkā esošos epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. Pirms doties uz Muzeju nakts pasākumu brīvdabā, lūdzam izvērtēt savu veselības stāvokli. Saudzēsim sevi un līdzcilvēkus, lai jau pavisam drīz varētu baudīt kultūras pasākumus ierastajā vidē!

Carnikavas Novadpētniecības centrs
Share on Facebook Tweet