Uzgavilēsim savējiem Dziesmu un Deju svētkos!

.

Dziesmu svetkiPēc nepilnām divām nedēļām tiks atklāti XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki. Carnikavas novadu šajos svētkos pārstāvēs 7 mākslinieciskie kolektīvi, kas ir divreiz vairāk nekā visos iepriekšējos svētkos, un par to esam ļoti lepni!
 
Ikviens var nosūtīt sveicienu mūsu novadam vai kādam no mūsu kolektīviem portālā www.uzgavile.lv un šis sveiciens tiks translēts gājiena laikā, kad kolektīvs/novads ies garām lielajiem ekrāniem. Uzgavilēsim savējiem!
 
Joprojām nopērkamas biļetes uz vairākiem Dziesmu un deju svētku maksas pasākumiem: 
Uz Noslēguma koncerta „Līgo!" papildu ģenerālmēģinājumu 6.jūlijā plkst.10.00, vērienīgo vokāli simfoniskās mūzikas koncertu Arēnā Rīga, kur latviešu un pasaules mūzikas pērles atskaņos Latvijas profesionālie kolektīvi (orķestri, kori), labākie amatierkori, kā arī solisti.
 
Iespējams iegādāties biļetes uz tautas mūzikas koncertu "Raksti", kur piedalīsies gan tādas pieredzējušas mūzikas ieražu glabātājas kā Suitu sievas un Medņevas dziedātājas, gan tautas mūzikas kapelas no visiem Latvijas novadiem, postfolkloras grupas "Iļģi" un "Auļi".
 
Biļetes pieejamas uz krāšņo Tautas tērpu skati, pasākumiem Saieta namā, kokļu ansambļu koncertu un Dziesmu un deju svētku gājiena tribīnēm.
 
Biļetes iespējams iegādāties: ŠEIT
 
Lattelecom veidos īpašu Dziesmu un deju svētkiem veltītu kanālu
Sākot ar 17.jūniju, Lattelecom televīzijā skatāms īpašs Dziesmu un Deju svētkiem veltīts TV kanāls, kas tapis sadarbībā ar Latvijas Televīziju un Latvijas Nacionālo kultūras centru, un tas ik dienas raidīs 6 stundas, ļaujot skatītājiem aplūkot gan vēsturiskus materiālus no iepriekšējiem svētkiem, gan arī šī gada svētku aktualitātes. Bet pēcsvētku nedēļā Lattelecom televīzijas Dziesmu svētku kanāla programma tiks veidota tā, lai arī paši dalībnieki varētu noskatīties svētku koncertus.
 
Ieskandinot lielā notikuma tuvošanos, pirmizrādi piedzīvojusi svētku animācijas filma: skaties ŠEIT
 
Koru kari
Noslēgušās koru skates, kurās savu gatavību Dziesmu un Deju svētkiem rādīja Latvijas jauktie, sieviešu, vīru un senioru kori. Visi 388 kolektīvi, kas piedalījās skatēs, kļuvuši par svētku dalībniekiem. Labākos Latvijas korus žūrija izvirzījusi fināla konkursam – Koru kariem. Tajos piedalīsies 24 jauktie, 7 vīru, 16 sieviešu un 5 senioru kori.
Ar izvirzīto koru sarakstu var iepazīties: ŠEIT
 
Dziesmu un deju svētku raidījumu cikli
No aprīļa Latvijas Televīzijā un pilnajā versijā Dziesmu un Deju svētku mājas lapā skatāmi raidījumu cikli par svētku vēsturi, aizkulisēm, nākotnes redzējumu, praktisku gatavošanos svētkiem un citām tēmām. Kopā vairāk nekā 50 raidījumu.
Skaties: ŠEIT
 
Dziesmu un deju svētku atribūtika un suvenīri
Uzsākta Dziesmu un Deju svētku suvenīru un atribūtikas tirdzniecība. Preces ar svētku simboliku var iegādāties visos Prisma veikalos, suvenīru veikalos Vecrīgā, Lidostā Rīga, Elvi veikalos Ogrē un Skrundā.
 
Uzsācis darbību arī Dziesmu un deju svētku suvenīru un atribūtikas interneta veikals: ŠEIT
 
Plašāka informācija par Dziesmu un deju svētkiem: www.dziesmusvetki.tv
 
Share on Facebook Tweet