Vokālajā konkursā atrastas skanīgākās „Jūras zvaigznes 2013"

.

Emilija Petrova113. aprīlī Carnikavas tautas namā „Ozolaine" pirmo reizi norisinājās bērnu un jauniešu vokālais konkurss „Jūras Zvaigzne 2013".
 
Konkursam pieteicās 32 dalībnieki, kuri uz pasākumu bija ieradušies no Rīgas, Valmieras, Ādažiem un, protams, Carnikavas.
 
Konkursa dalībniekus vērtēja kompetenta žūrija: vokālists, ģitārists, dzejnieks un komponists A. Jurēvics; Salaspils 1.vidusskola mūzikas skolotāja un bērnu popgrupas vadītāja A. Pizāne; kordiriģente, pirmskolas mūzikas skolotāja un tautas nama „Ozolaine vadītāja" I. Reinholce, kā arī kordiriģents J. Dreimanis.
 
Žūrija konkursa dalībniekus vērtēja trīs vecuma grupās (4 – 6 gadi, 7 – 10 gadi un 11 – 15 gadi) pēc šādiem galvenajiem kritērijiem: izpildījuma kvalitātes, snieguma uz skatuves un vizuālā tēla.
 
Vecuma grupā no 4 – 6 gadiem 3.vietu ieguva Enija Semeņuka (Valmiera) un Jana Krista Grīnfelde (Ādaži), 2.vietu – Justīne Stilve (Valmiera) un Emīlija Timrota (Ādaži), savukārt 1.vietu ieguva Demija Šarukova (Valmiera), kura izpildīja dziesmu „Tipu, tapu".
 
Vecuma grupā no 7 – 10 gadiem 3.vietu ieguva Anna Šakena (Valmiera) un Helēna Anna Garsele (Valmiera), 2.vietu – meiteņu trio no Valmieras, savukārt 1.vietu ieguva Nikola Zaiceva (Valmiera) ar dziesmu „Neprātīgs vēlējums" un Emīlija Petrova (Carnikava) ar dziesmu „Aiz horizonta".
 
Vecuma grupā no 11 – 15 gadiem 2.vietu ieguva Nikola Strazda (Ādaži), izpildot dziesmu „Auga, auga rūžeņa" un 1. vietu – Luīze Krasta (Carnikava), kura dziedāja dziesmu „Buramdziesmiņa". Luīze Krasta ieguva arī specbalvu par labāk izpildīto dziesmu ar dzejnieku – jubilāru vārdiem, savukārt skatītāju simpātiju ieguva meiteņu popgrupa „Rakari".
 
Paldies konkursa atbalstītājiem: Carnikavas novada domei, veikalu tīklam „Mego" un drukas centram „Copy Expert", kā arī liels paldies konkursa dalībniekiem!
 
 
M. Pranka
Share on Facebook Tweet