Atbalstīsim mūsu novada talantus LTV konkursā "Radīti mūzikai"

.

Marta Balode labojumsŠo svētdien, 15. aprīlī plkst. 18.50 Latvijas televīzijas pirmajā kanālā turpināsies jauno mūziķu konkurss „Radīti mūzikai", kurā piedalās arī divi jaunie talanti mūsu novada – Carnikavas Mūzikas un mākslas skolas audzēkne, pianiste Marta Balode un J.Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas audzēknis, saksofonists Aigars Raumanis.
 
Šonedēļ jaunajiem talantiem ir grūts uzdevums – jāuzstājas kopā ar Latvijā labi pazīstamu mākslinieku, un to paveikt nebūtu vienkārši pat pieredzējušiem profesionāļiem.
 
Mums ir ļoti nepieciešams novadnieku atbalsts gan Martai, gan Aigaram, jo tieši skatītāju balsojums noteikts viņu vietu šajā konkursā un arī to, vai mūsu novada jaunie mūziķi varēs turpināt dalību konkursā arī nākamajā nedēļā. Atbalstīsim savējos!
 
Carnikavas Mūzikas un mākslas skolas direktors I.Doriņš
Share on Facebook Tweet