Pašvaldība atbalsta divus uzņēmumus konkursā „Brigāde". Izsludinās papildu pieteikšanos

.

Brigade 800Ir noslēdzies radošās uzņēmējdarbības programmas „Brigāde" konkurss Carnikavā, kas norisinājās no 15.aprīļa līdz 15.maijam.
 
Konkursa žūrija saņēma 4 pieteikumus finansiālajam atbalstam, no kuriem saskaņā ar konkursa nolikumu, tika atbalstīti divi – radošās darbnīcas un mākslas preču veikals „Cakotava" un radošās kokapstrādes darbnīca „Kalnpriede".
 
Konkurss, kuru Carnikavā organizēja programma „Brigāde" sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija (SFL) un Carnikavas novada domi, no 21.jūnija līdz 28.jūnijam tiks izsludināts atkārtoti, sniedzot papildu termiņu projektu pieteikumu sagatavošanai un iesniegšanai.
 
Programmas „Brigāde" konkursā Carnikavā finansiālu atbalstu līdz Ls 3333.33 apmērā bija iespējams saņemt līdz 3 uzvarētājiem, kuru projekta ideja balstīta mākslā un kultūrā, atbilst sociālas un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības pamatprincipiem, kā arī atrodas reālā vietā Carnikavas novadā. Pēc pieteikumu iesniegšanas beigām, šī gada 11.jūnijā visi finansiālā atbalsta pretendenti tika uzaicināti uz intervijām, lai iepazīstinātu ar savu ideju klātienē.
 
Pēc interviju noslēgšanās konkursa žūrija, pamatojoties uz „Brigāde" konkursa nolikumu, atbalstīja divus projekta pieteikumus – Ievas Sudrabas-Leinātes radošo darbnīcu un mākslas preču veikalu „Cakotava" un Jāņa Kuzņecova radošo kokapstrādes darbnīcu „Kalnpriede".
 
No 21.jūnija līdz 28.jūnijam Carnikavas novada iedzīvotāji ir aicināti piedalīties programmas „Brigāde" konkursā atkārtoti. Plašāka informācija par plānoto konkursu atrodama: ŠEIT
 
Konkursa pieteikumu ar visiem pielikumiem Granta pretendentam jāiesniedz vienā eksemplārā drukas formātā, pievienojot elektronisku versiju CD vai USB datu nesējā, personīgi Carnikavas novada pašvaldībā, Klientu apkalpošanas centrā, kas atrodas Stacijas ielā 5, Carnikavā no 2013. gada 21.jūnija līdz 2013. gada 28.jūnija plkst. 13.00 vai nosūtot pa pastu.
 
Carnikavas novada konkursa žūrijas sastāvs bija sekojošs: Edgars Pudzis, Carnikavas novada domes Attīstības un plānošanas nodalas vadītājs; Ilze Tjarve, Carnikavas novada domes deputāte un uzņēmēja; Agita Krūze, Carnikavas novada domes galvenā grāmatvede; Ilze Saleniece, Britu padomes Latvijā sadarbības projektu vadītāja; Aija Karlsberga, Sorosa fonda – Latvija Tiesiskas valsts programmas direktore un Andris Rubīns, SIA „DDB Latvija" direktors un „MAMMU" līdzīpašnieks.
 
Brigade2 800
 
Plašāku informāciju par programmu „Brigāde", konkursa nosacījumiem, pieteikšanās norisi un pasākumiem, iespējams iegūt Carnikavas novada domes mājaslapā, kā arī sociālajos tīklos:
Twitter @brigade_lv
 
Programmas „Brigāde" mērķis ir atbalstīt radošu, ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, kas balstīta mākslā un kultūrā, risina sociālos jautājumus un uzlabo vietējo kopienu dzīves kvalitāti. Programmu „Brigāde" organizē Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija, savukārt programmas finansējumu nodrošina Open Society Foundations.
 
Vairāk informācijas:
Sandra Baltruka
Stacijas iela 5, Carnikava, Carnikavas novads, LV-2163, Latvija
E-pasts:
 
Elza Zīda
Laikmetīgās mākslas centrs
E-pasts:
Mob. 29152346
Share on Facebook Tweet