Foto: Veselības dienā Carnikavā izmēģina kanikrosu un apgūst veselīga dzīvesveida zinības

.

IMG 7376Šī gada 9.novembrī Carnikavas novada iedzīvotājiem bija iespēja piedalīties “Veselības dienas” pasākumos, kas norisinājās Carnikavas pamatskolā.

Pasākums tika organizēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/046 "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Carnikavas novadā” ietvaros.

Vairāk nekā 80 Carnikavas novada iedzīvotāju izmantoja iespēju un veica veselības testus – svara un asinsspiediena mērījumus, holesterīna līmeņa ekspresdiagnostiku, noteica masas un tauku procentuālu attiecību ķermenī. Pasākuma dalībnieki izmantoja iespēja noklausīties lekciju par veselīgu uzturu, ko vadīja Rīgas Stradiņa universitātes lektors un Latvijas rekordists 400 m skrējienā Jānis Leitis.

Veselības dienas aktīvajā daļā visu vecuma grupu dalībnieki izmēģināja nūjošanas nodarbības, demonstrēja spēkus jautrajās stafetēs, kā arī izmēģināja kanikrosu.

MTB riteņbraukšanas nodarbības, kuru mērķis ir uzlabot velobraukšanas tehniku, bija izvēlējušies apmeklēt tikai stiprā dzimuma pārstavji, bet dāmas deva priekšroku fitnesa nodarbībai trenažieru zālē.

FOTOGALERIJA

ESF NAP ieguldijums tava

Share on Facebook Tweet