Siltināšanas darbi uzsākti Zvejnieku ielā 19

.

Siltinasana Zvejnieku19Ēku siltināšanas process mūsu novadā turpinās, un pavasarī tika uzsākti siltināšanas darbi arī Zvejnieku ielā 19.
 
Šīs ēkas dzīvokļu īpašnieki kopsapulcē ar pārliecinošu balsu vairākumu pieņēma lēmumu par ēkas vienkāršotās renovācijas nepieciešamību. Tika nolemts, ka ēkas koplietošanas konstrukciju siltināšana un remonts ir nepieciešami siltumenerģijas patēriņa samazināšanai, mājas tehniskai saglabāšanai un iedzīvotāju dzīves vides uzlabošanai.
 
Projekta Zvejnieku ielā 19 galvenie būvdarbi ir sienu un cokola remonts un siltināšana, pārseguma siltināšana un jumta remonts, koka logu nomaiņa, apkures un karstā ūdens guļvadu nomaiņa un siltināšana un kāpņu telpu remonts. Ēkas renovācijas projektu izstrādāja SIA „Agroprojekts", bet būvdarbus veic SIA „Elkora E". Projekta īstenošanu plānots pabeigt šī gada septembrī.
 
Projekts „Daudzdzīvokļu mājas Carnikavā, Zvejnieku ielā 19 energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi" tiek īstenots ar ERAF līdzfinansējumu sadarbībā ar LIAA un Carnikavas novada pašvaldības finansiālu atbalstu mājas iedzīvotājiem ēkas tehniskā stāvokļa novērtēšanai.
 
ERAF visilogo
 
Dzīvokļu īpašnieku biedrība „Zvejnieku 19”
Share on Facebook Tweet