Carnikavā norit tiltiņa pār Vecgauju būvniecība

.

Vizualizacijas tilts gatavsEiropas savienības projekta “Vidzemes piekrastes kultūras un dabas mantojuma iekļaušana tūrisma pakalpojuma izveidē un attīstībā – “Saviļņojošā Vidzeme”” Nr 5.5.1.0/17/I/006 ietvaros Carnikavas pašvaldība uzsākusi gājēju tiltiņa pāri Vecgaujai būvniecību.
 
Šī projekta ietvaros jau pabeigta Svētku laukuma pārbūve, bet gaidāma vēl promenādes pa Gaujas aizsargdambi labiekārtošana un Novadpētniecības centra paplašināšana, kā arī estrādes būvniecība Carnikavas parkā.
 
Pārejai pār Vecgauju izbūvēs tiltiņu no aizsargdambja pie Kuģu ielas līdz Jomas ielai. Nokļūšanai no tiltiņa līdz Jomas ielai izbūvēs apgaismotu gājēju celiņu. Celiņa virsma tiks veidota ar bruģakmens seguma rakstu, kas būs vienots ar aizsargdambī paredzēto un sasauksies ar Līvu ceļa konceptu, kas atspoguļosies arī pārējos projekta ietvaros īstenotajos objektos un ir jau redzams Svētku laukumā un Carnikavas promenādes segumā.
 
Tiltiņš pāri Vecgaujai padarīs iedzīvotāju pārvietošanos ērtāku, jo, gluži kā agrāk, jo turpmāk Vecgaujas kreisajā krastā varēs nokļūt tieši no ciema, neejot līkumu pa Jūras un Laivu ielu.
 
Būvniecības iepirkuma uzvarētājs ir SIA “Tilts”. Līgumcena par būvdarbu izpildi ir 532 470,99 eiro ar PVN. Autoruzraudzību veic SIA “Baltijas mākslīgo būvju projektēšanas birojs ”VEKTORS T”, būvuzraudzību nodrošina SIA “Firma L4”.

logo LV ID EU logo ansamblis ERAF RGB

 

Share on Facebook Tweet