Konkursa „Brigāde" ietvaros Carnikavā notiks finanšu plānošanas darbnīca

.

Brigade 500Trešdien, 24. aprīlī, plkst. 15:00 interesenti aicināti piedalīties trešajā un pēdējā programmas "Brigāde" darbnīcā Carnikavā, lai uzzinātu par finanšu plānošanas pamatprincipiem un finanšu veidlapu aizpildīšanu konkursa vajadzībām.

Dalība darbnīcā ir bezmaksas, un tā norisināsies alternatīvās aprūpes centrā „Pīlādzis" (Stacijas ielā 5, Carnikavā). Īpaši darbnīcā vēlams piedalīties tiem, kam jau ir idejas radošās uzņēmējdarbības radīšanai un attīstīšanai, kā arī ir uzsākta pieteikuma sagatavošana programmas „Brigāde" konkursam. Apmācības vadīs Carnikavas novada pašvaldības pārstāvis Edgars Pudzis.

Programmas „Brigāde" radošās uzņēmējdarbības konkursu organizē Laikmetīgās mākslas centrs (LMC) sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija (SFL) un Carnikavas novada domi. Konkursā finansiālu atbalstu līdz Ls 3333 apmērā saņems līdz 3 uzvarētājiem, kuru projekta ideja balstīta mākslā un kultūrā, atbilst sociālas un ilgtspējīgas uzņēmējdarbības pamatprincipiem, kā arī atrodas reālā vietā Carnikavas novadā.
 
Plašāku informāciju par programmu „Brigāde", konkursa nosacījumiem, pieteikšanās norisi un pasākumiem: Lasi šeit
 
Programmas „Brigāde" mērķis ir atbalstīt radošu, ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, kas balstīta mākslā un kultūrā, risina sociālos jautājumus un uzlabo vietējo kopienu dzīves kvalitāti. Programmu „Brigāde" organizē Laikmetīgās mākslas centrs sadarbībā ar Sorosa fondu – Latvija, savukārt programmas finansējumu nodrošina Open Society Foundations un Carnikavas novada dome.
 
Vairāk informācijas:
Elza Zīda
Laikmetīgās mākslas centrs
E-pasts: 
Tālr. 29152346
www.brigade.lv
 
 
Share on Facebook Tweet