Svinīgi uzsākts jaunais mācību gads

.

Pukes2.septembrī arī mūsu novada skolās un bērnudārzā „Riekstiņš" svinīgi tika uzsākts jaunais mācību gads. Ar īpašu satraukumu šo dienu, protams, gaidīja pirmklasnieki un viņu vecāki, labi apzinoties, ka sākas nopietna darba cēliens ar jauniem pienākumiem un izaicinājumiem.
 
Svinīgajā pasākumā Carnikavas pamatskolā, kas rudenīgo laika apstākļu dēļ notika sporta zālē, skolēnus, pedagogus un viņu vecākus sveica pamatskolas direktors Sergejs Čevers, domes priekšsēdētāja Daiga Jurēvica, kā arī Ādažu militārās bāzes kapelāns Raimonds Krasinskis un vecāku padomes pārstāvji. Arī šoreiz pirmklasnieki tika pie tradicionālajām skolas somām, kuras ar pašvaldības gādību dāvināja domes priekšsēdētājas vietniece Genovefa Kozlovska.
 
zinibu diena zvans
 
Jaunajā mācību gadā novada dome pirmās klases skolēniem finansē ne tikai mugursomas, bet arī skolas vestes, visu skolēnu dienasgrāmatu iegādi, vilciena satiksmes braukšanas kartiņas, skolas autobusa pakalpojumus, kā arī nodrošina bezmaksas 1.– 2. klašu rīta un pagarinātās dienas grupu un vairākas bezmaksas interešu izglītības nodarbības. Carnikavas pamatskolā septembrī skolas gaitas uzsāka gandrīz 270 skolēnu (pērn tie bija 233), un viņiem visiem pašvaldība turpinās nodrošināt bezmaksas ēdināšanu. Kopumā mūsu novada izglītības iestādēs septembrī jauno mācību gadu uzsāka aptuveni 750 audzēkņi un 150 pedagoģiskie darbinieki.
 
Arī Carnikavas novada dome sirsnīgi sveic visus skolēnus, bērnudārza audzēkņus un viņu vecākus, skolotājus un visus mūsu novada izglītības iestāžu darbiniekus Zinību dienā un novēl izturību, jaunus panākumus un darba prieku visa mācību gada garumā!
 
Share on Facebook Tweet