Sākusies pieteikšanās bērnu un jauniešu vasaras nometnēm

.

berni nometne 800No šodienas, 24.maija, plkst. 9.00 līdz 30.maija plkst.22.00 notiek elektroniskā pieteikšanās bērnu un jauniešu vasaras nometnēm, kuras guvušas finansiālu atbalstu no Carnikavas novada pašvaldības.

Uz līdzfinansētajām vietām var pieteikt Carnikavas novadā deklarētus bērnus un jauniešus. Kalendārajā gadā līdzfinansētā vieta tiek apstiprināta tikai vienā nometnē, tāpēc aicinām bērnus un viņu vecākus kārtīgi izvērtēt, kuru nometni bērns labprātāk apmeklētu. Par pārējām interesējošām nometnēm lūdzam interesēties personīgi pie nometņu vadītājiem.

Pieteikumi tiks izvērtēti un līdzfinansēta dalība nometnē tiks piešķirta šādā prioritārā secībā:
1) novadā deklarētiem bērniem ar īpašām un/vai speciālām vajadzībām (ja izvēlētās nometnes organizators piedāvā šādu iespēju) un maznodrošināto vai trūcīgo ģimeņu bērniem;
2) novadā deklarētiem bērniem no daudzbērnu ģimenes (trīs un vairāk bērni), kuru vismaz viena vecāka dzīvesvieta ir deklarēta Carnikavas novadā;
3) novadā deklarētiem bērniem, kuru vismaz viena vecāka dzīvesvieta ir deklarēta Carnikavas novadā;
4) rindas kārtībā pārējiem novadā deklarētiem bērniem.
 
Ja kādā no nometnēm pēc pieteikšanās termiņa beigām paliks brīvas līdzfinansētās vietas, tiks izsludināta papildu pieteikšanās.
 
Pieteikties nometnēm var elektroniski ŠEIT vai klātienē domes Klientu apkalpošanas centrā, izmantojot publisko datoru (pēc iepriekšēja pieraksta).

Ar pašvaldības atbalstīto nometņu sarakstu un nometņu programmām, un nometņu apkopojumu var iepazīties ŠEITUzmanību - ir izmaiņas nometnes "Dzīve mežā" norises laikā un vietā.

Jau vēstījām, ka, lai veicinātu bērnu un jauniešu saturīgu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu vasarā, Carnikavas novada dome, izvērtējot Carnikavas novada bērnu un jauniešu vasaras nometņu projektu konkursā iesniegtos projektus, nolēmusi piešķirt 20 712 eiro pašvaldības līdzfinansējumu 241 novadā deklarētam 7-16 gadus vecam bērnam 15 vasaras nometņu projektos.

Piešķirtais pašvaldības līdzfinansējums bērniem dienas nometnei ir 8 eiro, bet diennakts nometnei – 16 eiro dienā, kas tiek piešķirts bērnam vienai Carnikavas novada domes līdzfinansētajai 2021. gada nometnei.

Jautājumu gadījumā sazināties ar Carnikavas novada domes Izglītības nodaļas vadītāju Aiju Kalvāni pa tālr. 26544669 vai rakstot uz e-pastu .
Share on Facebook Tweet