FOTO: Atvērto durvju dienā jauno Carnikavas pamatskolas moduļu ēku apmeklē 664 viesi

.

Skola atvertas durvis 441829. septembrī Carnikavas pamatskolas jaunajā mājvietā, moduļu ēkā Garajā ielā 20, Carnikavā, norisinājās atvērto durvju diena, kurā skolēni, viņu vecāki un jebkurš interesents varēja iepazīt mācību iestādes jauno ēku no iekšienes.

Pēc skolas administrācijas aplēsēm, pavisam šajā dienā skolu apmeklējuši 664 cilvēki.

Pirmklasniekiem kopā ar vecākiem bija iespēja pašiem pirmajiem kopā ar vecākiem iepazīt savu klases telpu, ēdamzāli, palīgtelpas u.c., un satikt savu klases audzinātāju, kura katram jaunajam skolēnam izsniedza pirmās klases mācību grāmatu komplektu no skolas bibliotēkas. Dažam jaunā mācību vietā tā iepatikās, ka pat nevēlējās doties prom!

No plkst. 12.00 līdz 16.00 jauno skolas ēku apmeklēja novadnieku ģimenes kopā ar saviem skolēniem, kā arī daudzi citi interesenti. Skolēni jauno skolas telpu iepazīšanu apvienoja ar mācību grāmatu saņemšanu. Tās kopā ar palīgiem izsniedza bibliotekāre Ilze Gruzdiņa un skolas direktors Raivis Pauls. Direktors atzina, ka šogad iespējas paviesoties skolā būs ierobežotas, tāpēc atvērto durvju dienā skola vēlējusies uzņemt visus, kam interesē, kādas ir jaunās telpa un apstākļi, kuros strādās un attīstīsies skola.

Klašu un mācību priekšmetu telpas, kā arī palīgtelpas ir pilnībā iekārtotas ar ergonomiskām un funkcionālām mēbelēm, mācību līdzekļiem, datortehniku u.c. nepieciešamo un gatavas mācību procesam jau šonedēļ.

Ja 29. augustā nevarējāt piedalīties skolas atvērto durvju dienā, priekšstatu varat gūt, skatot FOTOGALERIJU.

Jaunuzcelto Carnikavas pamatskolas moduļu ēku svinīgi atklās 1. septembrī, Zinību dienā. Plkst. 10.00 norisināsies svinīgs pasākums laukumā pie skolas, plkst. 11.00 – pirmā klases stunda jaunajā skolā.

Skolas telpās 1. septembrī kopā ar bērniem drīkstēs ieiet tikai pirmās klases skolēnu vecāki. Citu klašu skolēnu vecāki varēs vērot svinīgo pasākumu pie skolas.

Share on Facebook Tweet