Piesakies domes atbalstītai bērnu un jauniešu vasaras nometnei!

.

berns futbols unsplashVēl ir iespēja pieteikties bērnu un jauniešu vasaras nometnēm, kas guvušas finansiālu atbalstu no Carnikavas novada pašvaldības un kas norisināsies augustā.
 
Nometnēm pieteikties var elektroniski ŠEIT.
Ar nometņu sarakstu var iepazīties ŠEIT
 
Jau vēstījām, ka, lai veicinātu bērnu un jauniešu saturīgu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu vasarā, Carnikavas novada dome, izvērtējot Carnikavas novada bērnu un jauniešu vasaras nometņu projektu konkursā iesniegtos projektus, nolēmusi piešķirt 16 992 eiro pašvaldības līdzfinansējumu 210 novadā deklarētajiem 7-16 gadus veciem bērniem kopumā 12 vasaras nometņu projektos.
 
Piešķirtais pašvaldības līdzfinansējums bērniem dienas nometnei ir 8 eiro, bet diennakts nometnei – 16 eiro dienā, kas tiek piešķirts bērnam vienai Carnikavas novada domes līdzfinansētajai 2020. gada nometnei.
 
Bērnu vai jaunieti var pieteikt tikai uz vienu pašvaldības līdzfinansēto nometni, tāpēc aicinām bērnus un viņu vecākus kārtīgi izvērtēt, kuru nometni bērns labprātāk apmeklētu. Par pārējām interesējošām nometnēm lūdzu personīgi interesēties pie nometņu vadītājiem.
 
Jautājumu gadījumā sazināties ar Carnikavas novada domes Izglītības nodaļas vadītāju Antru Krastu pa tālr. 29389606 vai rakstot uz e-pastu .
Share on Facebook Tweet