Carnikavieši muzicē pianistu festivālā Šauļos

.

Muzika118. aprīlī Šauļu 2. mūzikas skolā norisinājās 1. Starptautiskais pianistu festivāls „Programmatiskā mūzika”, kurā sevi pierādīja arī Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolas (VJMMS) pianisti.
 
No Carnikavas devās kupls pulks skolas audzēkņu un pedagogu: skolotāja Tamāra Āriņa un viņas audzēkņi Helēna Kate Hamina un Jānis Daugavietis, skolotāja Daiga Brokāne un viņas audzēkņi Marta Balode un Margus Smotrovs, skolotāja Agra Lāce un viņas audzēkņi Renārs Veits, Vanesa Marta Rutka un Anete Dane.
 
Muzika2
 
 
Muzika3
 
Mazajiem pianistiem J.Daugavietim, M.Smotrovam un R.Veitam šī bija īpaša diena, jo tas bija viņu pirmais brauciens uz starptautisku festivālu ārpus Latvijas robežām. Tomēr kā lieliem, tā maziem izjūtas, kuras pārņēma, muzicējot uz ļoti labām Bechstein klavierēm, bija lieliskas. Visiem bija arī iespēja nogaršot lietuviešu nacionālo ēdienu – cepelīnus, kārtīgi atpūsties un apmeklēt fabrikas „Rūta” šokolādes muzeju, kur bērni taisīja konfektes, vismaz uz brīdi kļūstot par šokolādes meistariem.
 
Muzika4
 
 
Paldies mūsu draugiem – Šauļu 2. mūzikas skolas kolektīvam – par uzaicinājumu un festivāla organizēšanu, kā arī skolotājiem T.Āriņai, D.Brokānei, A.Lācei par iespēju carnikaviešiem piedalīties šajā festivālā!
 
Nākamajā dienā, 19. aprīlī, iespaidu pilni par braucienu, M.Smotrovs un M.Balode (ped. D.Brokāne) veiksmīgi uzstājās 2. starptautiskajā konkursā „Mūsdienu klasika” Rīgā. Konkurss notika Latgales priekšpilsētas mūzikas skolā, un audzēkņi tajā ieguva 4. vietu, ar lepnumu pārstāvot Carnikavu. Pateicamies visiem atbalstītājiem, kuri palīdzēja mums realizēt šos pasākumus!
 
L.Pūle un D.Brokāne
 
Share on Facebook Tweet