Skolēnu talanti izvērtēti konkursā „Skolas zvaigzne 2013"

.

Kristers Odzins bilde3. maijā Carnikavas pamatskolas zālē norisinājās talantu konkurss „Skolas zvaigzne 2013". Mūsu skolēni ir ļoti talantīgi un daudzpusīgi, jo konkursā tika pieteikts 21 priekšnesums un piedalījās visu klašu pārstāvji.
 
Skolēnu talanti izpaudās dažādi – gan dziedāšanā, dzejas deklamēšanā, klavierspēlē, dejošanā, vingrošanā un flautas spēlē, gan arī animācija filmiņu veidošanā, futbola spēlēšanā, jautru atgadījumu stāstīšanā, ģitārspēlē un pat jaunu lietu izgudrošanā, kā to visiem klātesošajiem parādīja Dāvids Banga (4.b), kas izgudroja un pagatavoja ierīci, ar kuras palīdzību var saspiest skārdenes.
 
Skolas jaunos talantus uzteica un godprātīgi vērtēja žūrija, kuras sastāvā bija Carnikavas pamatskolas direktors Sergejs Čevers, skolas padomes priekšsēdētājs Aivars Timofējevs, tautas nama „Ozolaine" pasākumu organizatore Madara Pranka, Carnikavas pamatskolas absolvente un grupas „Piloti" bundziniece Elizabete Leiškalne un skolēnu pašpārvaldes pārstāve Sabīne Švarca, kura arī atklāja konkursu ar skaistu dziesmu, jo viņa ir 2011. gada skolas talantu konkursa uzvarētāja.
Konkursa gaita bija interesanta, saistoša un pārsteigumiem bagāta, jo visi dalībnieki centās un bija sagatavojuši interesantus priekšnesumus.
 
Apbalvosana bilde
 
Konkursā uzvarēja 4.a klases skolniece Anna Elizabete Lūse, kuras talants ir satīriskas dzejas deklamēšana. Anna spēja visus skatītājus pārliecināt ar savu priekšnesuma laikā parādīto degsmi, vizuālo tēlu un lielisko aktiermeistarību.
 
2. vietu ieguva Ludvigs Jemeļjānovs (7.kl.), jo viņa dziedājums aizkustināja daudzus klātesošos, savukārt 3. vieta tika piešķirta 6. klases skolniecei Vanesai Rutkai par nepārspējamo klavierspēli.
 
Direktora specbalvu ieguva Dāvids Banga no 4.b klases, bet skolas padomes priekšsēdētāja balvu ieguva Krista Špīse (1.b), kura pārsteidza ar savu neparasto talantu – animāciju filmiņu veidošanu.
 
Skatītāju simpātiju balva tika piešķirta Kristeram Odziņam (8.kl.), kas klausītājus iepriecināja ar ģitārspēli. Liels paldies arī jāsaka pasākuma vadītājiem no 7. klases – Loretai Kokorēvičai un Ludvigam Jemeļjānovam, kuri nenogurdināmi pildīja savu atbildīgo pienākumu.
 
Carnikavas pamatskolas talantu konkurss „Skolas zvaigzne" notiks arī nākamajā mācību gadā, kad atkal atklāsim jaunus, pārsteidzošus talantus un pārliecināsimies, cik talantīgi skolēni mācās mūsu skolā.
 
I. Vāciete
Share on Facebook Tweet