Jaunie instrumenti nodoti bērniem mūzikas apguvei

.

muzikas instrumenti bilde 800Pagājušajā nedēļā Carnikavas novada domes pārstāvji svinīgi nodeva bērniem lietošanā jaunos mūzikas instrumentus, kuri būs pieejami Vidzemes jūrmalas Mūzikas un mākslas skolas (VJMMS) Carnikavas filiālē.

12.martā Bērnudārzā „Riekstiņš" notika Carnikavas novada izglītības iestāžu vadītāju un bērnu vecāku tikšanās, kurā pašvaldības iegādātie jaunie mūzikas instrumenti (vijole, flauta, trompete, saksofons un ģitāra) tika nodoti bērniem mūzikas zināšanu un prasmju apguvei. VJMMS Carnikava filiāles audzēkņi sniedza koncertu, un kopā ar PII „Riekstiņš" vadītāju Inu Melkinu un Carnikavas pamatskolas direktoru Sergeju Čeveru tika pārrunāti arī dažādi aktuāli jautājumi par izglītību mūsu novadā.

Jau vēstīts, ka, pateicoties dalībai PPP biedrības „Sernikon" izsludinātajā projektu konkursā, ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai līdzfinansējumu pašvaldība ir iegādājusies jaunus mūzikas instrumentus, kuri ir pieejami VJMMS Carnikavas filiālē, un audzēkņi mūzikas prasmes tagad varēs apgūt uz labiem un kvalitatīviem instrumentiem.

Aicinām jau tagad, negaidot nākamā mācību gada sākumu, pieteikties jaunus audzēkņus vijoļspēles, flautas, trompetes, saksofona un ģitārspēles klasē! Instrumentu apguvi nodrošina profesionāli mūzikas pedagogi.

Vairāk informācijas, sazinoties ar VJMMS Carnikavas filiāles direktori Ievu Lazdausku pa tālr. 26563226.

FOTOGALERIJA

Share on Facebook Tweet