Carnikavā notiks lekcijas par informācijas tehnoloģijām un datoratkarību

.

e-prasmesLai veicinātu sabiedrības izpratni par elektronisko prasmju nozīmi dzīves kvalitātes uzlabošanā, kā arī popularizētu internetā pieejamos jaunāko tehnoloģiju pakalpojumus iedzīvotājiem, arī Carnikavas novadā no 20. līdz 25.martam tiks aizvadīta e-prasmju nedēļa.


E-prasmju nedēļas ietvaros dalībniekiem būs iespējams apgūt jaunas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) iemaņas, izmantojot e-pakalpojumus.
Projekta dalībnieki un interesenti tiek aicināti pārbaudīt savas IKT prasmes, iesaistoties vienotajā Eiropas eCitizen un ECDL sertifikācijas sistēmā. Vairāk informācijas: www.ecdl.lv.

E-prasmju nedēļu Latvijā rīko Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.

Pasākumu programma Carnikavā:
20. martā
No plkst. 13.00 Carnikavas pamatskolas Informātikas kabinetā praktiskais seminārs jauniešiem, kuriem interesē IKT. Tēma: „Ieskats operētājsistēmās un dažādos distributīvos". Lektors : Māris Lazdiņš, Carnikavas novada domes datortehnikas inženieris.

21. martā
No plkst.12.45 Carnikavas pamatskolas aktu zālē lekcija 4.- 6.klašu skolēniem par datoratkarību un kā no tās atbrīvoties. Lektore: Ilze Ezermale, Carnikavas novada bibliotēkas vadītāja.

25. martā
Plkst. 10.00 Carnikavas pamatskolas Informātikas kabinetā praktiska apmācība skolotājiem par PowerPoint prezentāciju veidošanu. Apmācību vadīs informātikas skolotāja Ilze Mārdega.

26. martā
Plkst. 13.00 Carnikavas pamatskolas Informātikas kabinetā informatīvs seminārs iedzīvotājiem par interneta lietošanas iespējām. Iespēja praktiski izmēģināt e-prasmju pielietošanu. Apmācību vadīs informātikas skolotāja Ilze Mārdega.

Share on Facebook Tweet