Viļakas pašvaldības darbinieki iepazīstas ar Carnikavu

.

Vilaka1 600.JPG18. oktobrī Carnikavas pašvaldībā pieredzes apmaiņā viesojās Viļakas novada pašvaldības deputāti un darbinieki.
 
Ciemiņus interesēja pašvaldības iestāžu darbības struktūra un domes iekšējo dokumentu aprite, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Carnikavas domes darbinieki un speciālisti nelielās prezentācijās viesus iepazīstināja ar saviem pienākumiem, ikdienas darbu un nākotnes plāniem. Viņi apmeklēja arī Sociālo dienestu, bērnudārzu "Riekstiņš", Carnikavas pamatskolu, Novadpētniecības centru, tautas namu „Ozolaine", kā arī izbaudīja vētrainās jūras spēku, kura ātrums piektdien pārsniedza 25 metrus sekundē!
 
Noslēgumā, apkopojot iegūtās atziņas un emocijas, gan ciemiņi, gan mājinieki apstiprināja sen zināmu patiesību, ka šādi pieredzes apmaiņas braucieni ir nepieciešami, lai mēs viens no otra varētu mācīties un gūtu jaunas atziņas.
 
Viļakas novads, kurā dzīvo aptuveni 6000 iedzīvotāju, atrodas Latvijas austrumu daļā, un 66,6 km garumā tas robežojas ar Krievijas Federāciju.
 
Pēc administratīvi teritoriālās reformas 2009.gada 1.jūlijā Viļakas novadā tika apvienota Viļakas pilsēta un seši apkārtējie pagasti – Kupravas, Medņevas, Susāju, Šķilbēnu, Vecumu un Žīguru.
Share on Facebook Tweet