Pašvaldības policijas darbinieki piedalās apmācībās par glābšanu uz ūdens

.

Policija apmacibas udensMaijā Carnikavas novada pašvaldības policijas darbinieki piedalījās apmācību programmā „Glābšana uz ūdens".
 
 
Šajās apmācībās pašvaldības policijas darbinieki apguva speciālos glābēju vingrinājumus, kvadricikla vadīšanas iemaņas (ar un bez piekabes), pirmās palīdzības un atpūtas kuģa vadīšanas prasmes.
 
Mūsu novada pašvaldības policijas priekšniece Elīna Klindžāne stāsta, ka šis ir bijis nozīmīgs projekts, jo Carnikavas novads ir ļoti iecienīta atpūtas vieta vasaras periodā, un pašvaldības policija ir gatava rūpēties par iedzīvotāju un novada viesu drošību arī uz ūdens. Tā kā novads strauji attīstās, arī policijai ir jāizvirza arvien jauni mērķi to sasniegšanai un, pieaugot iedzīvotāju un tūristu skaitam, pašvaldības policijai ir jāspēj nodrošināt kvalitatīvs pakalpojums sabiedriskās kārtības nodrošināšanā, uzsver E.Klindžāne.
 
Apmācības organizēja Rīgas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvalde, un tajās pašvaldības policijas vecākais inspektors A.Pavļukevičs, vecākais inspektors A.Eihmanis un inspektors K.Elsts ieguva glābēju sertifikātus un atpūtas kuģa vadītāja apliecības.
Share on Facebook Tweet