VPVKAC klientus pieņems pēc iepriekšēja pieraksta

.

vpvkac g midiReaģējot uz pēdējā laikā augstajiem saslimstības rādītājiem un sekojot epidemiologu ieteikumiem pēc iespējas strādāt attālināti, informējam, ka Carnikavas novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (VPVKAC) pakalpojumus turpmāk var saņemt pēc iepriekšēja pieraksta pa tālr. 67993814.

Informējam, ka klienti, kas pēc iepriekšēja pieraksta ieradīsies Carnikavas novada domes ēkā uz konsultāciju vai lai saņemtu pakalpojumu, lūgti izmantot mutes un deguna aizsargmaskas, kas būs pieejamas domes ēkā. Tāpat domes ēkā izvietoti dezinfekcijas līdzekļi un pieejams termometrs ķermeņa temperatūras mērīšanai.

Aicinām iesniegumus iesniegt attālināti:
- autorizējoties valsts pārvaldes pakalpojumu portālā Latvija.lv un izmantojot pakalpojumu “Iesniegums iestādei”. Iesniegumu veidlapas visām pašvaldības iestādēm (MS Word un PDF formātā) pieejamas pašvaldības tīmekļvietnes sadaļā “Pakalpojumi”-“Veidlapas”,
- papīra formā dokumentus iemest pastkastītē, kas atrodas domes klientu apkalpošanas centrā;
- sūtīt pa pastu uz adresi Stacijas iela 5, Carnikava, Carnikavas novads, LV-2163.
 
Atgādinām, ka no šā gada 1. marta iedzīvotāji Valsts ieņēmumu dienestā (VID) var iesniegt gada ienākumu deklarāciju par 2019. gadu, lai atgūtu pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par ārstniecības, izglītības pakalpojumiem un vēl citos likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” noteiktajos gadījumos.
 
Visērtāk deklarāciju ir iesniegt elektroniski, izmantojot Valsts ieņēmuma dienesta Elektroniskās deklarēšanas sistēmu (EDS). Sistēmai var pieslēgties, izmantojot internetbankas pieejas, elektronisko identifikācijas karti (eID), drošu elektronisko parakstu (eParakstu) vai EDS piešķirtu lietotājvārdu un paroli.
 
Iedzīvotājus, kuriem ir neskaidrības par deklarācijas iesniegšanas procesu elektroniski, kā arī tos, kuri neizmanto internetbanku, aicinām sazināties ar VPVKAC speciālistēm, lai vienotos par individuālām klātienes konsultācijām, zvanot uz tālr. 29840610, 29124828 vai 22013888, vai rakstot uz e-pasta adresi .
 
Aicinām ikvienu ievērot piesardzības pasākumus, bieži un rūpīgi mazgāt rokas ar ūdeni un ziepēm, īpaši pēc sabiedrisko vietu apmeklēšanas, pirms ēšanas un pirms pieskaršanās sejai, pēc tualetes apmeklējuma.
Share on Facebook Tweet