Novada domes priekšsēdētājas apsveikums Lieldienās

.

Lieldienas 800Mīļie Carnikavas novada iedzīvotāji!

Sirsnīgi sveicu Jūs Lieldienās! Tie ir svētki, kad kristīgā pasaule atzīmē Kristus augšāmcelšanos, bet citi – ilgi gaidītā pavasara atnākšanu.

Varbūt arī tiem, kuri baznīcu Lieldienu laikā neapmeklēs, ir vērts ieklausīties šo svētku vēstījumā – pats svarīgākais ir nekad nezaudēt ticību. Vislielākais spēks un enerģija ir mūsos pašos, tāpēc arī brīžos, kad šķiet, ka nekas vairs nevar izdoties, nezaudēsim ticību, nenoniecināsim savus spēkus un dosimies uz priekšu!

Visi svētki mums ir doti kā iespēja, lai tos varētu pavadīt kopā ar ģimeni, draugiem, atpūstos un priecātos, kā arī vairāk labo ieraudzītu kā sevī, tā arī sev apkārt. Es ceru, ka šajās Lieldienās jums izdosies apstāties un vienkārši atpūsties, lai pabūtu kopā ar saviem tuvākajiem un piedzīvotu kopā būšanas prieku.

Arī šogad mūsu novadā ir izdevies radīt pirmssvētku sajūtu gan  iedzīvotājiem, gan viesiem. Īpašs paldies Piejūras internātpamatskolai, kuras audzēkņi kopā ar skolotājiem parūpējās par to, lai visos mūsu novada ciemos būtu svētku atmosfēra un Lieldienu zaķi, kuri atnesuši daudz krāsainu olu.

Visiem novēlu Dieva svētību, kā arī atcerēties un saglabāt sevī ticību labajam! Ja vispirms sākam ar vērīgu ieskatīšanos sevī, tad drošāk varam raudzīties arī nākotnē.

Sirsnīgas, krāsainas un priecīgas Lieldienas!

Carnikavas novada domes priekšsēdētāja Daiga Jurēvica

Share on Facebook Tweet